Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272585
10278
480
Győri Nagy Sándor (-): Monori tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 25×40 cm
3262548
10279
480
Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x23,5 cm.
3262535
10280
480
Gross Arnold (1929-2015): A művészet dicsérete. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 21x37,5 cm.
3266958
10281
480
15000
Gácsi Mihály (1926-1987): A kereszt kihirdetése (Dózsa-sorozat), 1972. Linómetszet, papír. Jelzett. 33x51 cm. 3272494
10282
480
Győri István (1957 - ): Színes kép (cím nélkül), 2011. Pasztell, karton, jelzett, 70×100 cm
3274032
10283
480
15000
Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett. 19x27 cm. Üvegezett fakeretben.
2888598
10284
480
3013605
10285
480
3169732
10286
480
Gádor Emil (1911-1998): Színes kert. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 20x29 cm
3169095
10287
480
32000
Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
3178500
10288
480
Galbavy Gyula (1883 - ): Három testvér, Ausztrália. Olaj, fa, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5x50 cm
3013591
10289
480
Stefan Grecu (?-?): Szentendre. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF