Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10302.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Gádor Emil (1911-1998): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10303.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet, 1954. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 29,5x21 cm.
10304.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10305.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gál András (1968-): ... és a farkas. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. 12/100. 20x14,5 cm paszpartuban
10306.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10307.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10308.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Utcarészlet (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Apró elszíneződéssel. Kartonra kasírozva, körbevágva. 20,5x28,5 cm
10309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herwerth József (1939-1987): Fák (tanulmány 1968). Akvarell, papír, jelzett, 25x37 cm. Üvegezett fakeretben.
10310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hajdú Béla (működött 1930-40 körül): Női akt, 1943. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 66×49 cm
10311.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
10312.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
10313.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF