Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644257
10302
480
75000
3169103
10303
480
36000
Gádor Emil (1911-1998): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
3170205
10304
480
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet, 1954. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 29,5x21 cm.
2888605
10305
480
3111321
10306
480
11000
Gál András (1968-): ... és a farkas. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. 12/100. 20x14,5 cm paszpartuban 3214694
10307
480
2888756
10308
480
3258236
10309
480
Gy. Molnár István (1933-2010): Utcarészlet (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Apró elszíneződéssel. Kartonra kasírozva, körbevágva. 20,5x28,5 cm
3149638
10310
480
Herwerth József (1939-1987): Fák (tanulmány 1968). Akvarell, papír, jelzett, 25x37 cm. Üvegezett fakeretben.
3256694
10311
480
24000
Hajdú Béla (működött 1930-40 körül): Női akt, 1943. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 66×49 cm
3245820
10312
480
H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm. 3245824
10313
480
34000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF