Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3262332
10314
480
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40), ca. 32,5x22 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 32,5x21, cm.
3158779
10315
480
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 36,5x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 36,5x24 cm.
3092991
10316
480
44000
2993840
10317
480
28000
2786009
10318
480
44000
3092980
10319
480
48000
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
3272901
10320
480
Hartung Sándor (1962- ): Illusztráció F. J. regényéhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 14/50 paszpartuban, 18x11 cm Dedikált
3010681
10321
480
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/40. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 1/40, 36x21,5 cm.
2990575
10322
480
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony sárgában. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x21 cm. 3050442
10323
480
17000
3272905
10324
480
Hermann Zoltán (1954-): Aktrajz Linómetszet, műanyag papír, jelzett, számozott: 3/25 paszpartuban, 17x15 cm
3272903
10325
480
Hermann Zoltán (1954-): Lovak. Cinkkarc,, papír, jelzett, számozott: 18/25 paszpartuban, 23x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF