Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278727
10168
480
Csendes Ferenc: Napraforgós csendélet. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán ajándékozási sorokkal, 35x22,5 cm 3278422
10169
480
Csákó Dezső: Női akt. Olaj, farost, jelzett 40x59 Üvegezett fakeretben. 3282374
10170
480
40000
Csikós András (1947-2006): Magányos asszony. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 20x25 cm
3281471
10171
480
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szigligeti hangulat. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra ragasztva, lap széle kissé foltos, 29,5×39 cm 3276370
10172
480
17000
Csohány Kálmán (1925-1980): Bartók emlékére, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (59/100). 25×32 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
3267859
10173
480
Csohány Kálmán (1925-1980): Vadászat. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos 29,5x41 cm. 3272575
10174
480
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Dunaparti falu. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 40×60 cm 3272598
10175
480
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Asztag. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 14×18 cm
3272624
10176
480
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Halász. Fametszet, papír, jelzett. Kisebb törésnyomokkal, lapszéli kisebb foltokkal. 26,5×24 cm
3272619
10177
480
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Napraforgótisztító. Fametszet, papír, jelzett. Kisebb törésnyomokkal, 21,5×16,5 cm
3272453
10178
480
Csepeli Németh Miklós (1934-2012), 11 db mű: Alakok. Fém lemezbe karcolt rajzok (nyomódúcok?), részben festett, egyik jelzett, többi jelzés nélkül, kopott, kb. 23×14,5 és 29x16 cm közötti méretekben
3107217
10179
480
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF