Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Csupor László (1914-1990): Színes város (Budapest?). Olaj, fa, jelzett. Fakeretben, 23,5×30 cm
10192.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Városképek (Prága), absztrakt kompozíciók, stb. Klf. technikák (filctoll, ceruza, stb.) papír, mindegyik jelzett, 29,5x21 cm körüli méretekben
10193.

Rufpreis:
5 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Fekete zenész. pasztell, papír. jelzett 48x31 cm
10194.

Rufpreis:
5 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szegvári Károly festőművész portréja. akvarell, papír, jelzett 32x27 cm
10195.

Rufpreis:
10 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép 1953. pasztell, papír. jelzett 27x23 cm cm
10196.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Szekér. Pasztell, papír. jelzett 24x50 cm
10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dienes László (1891-?): Giambattista Pittoni után. Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. 95x75 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben.
10198.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Dienes László (1891-?): Brocki Károly után. Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. 60x48 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben.
10199.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Deli Antal (1886-1960): Önarckép, 1921. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x15 cm
10200.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Tél., rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró folttal, 29x39 cm
10201.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 2/35 számozással. 35x24 cm (sarkán kis törés)
10202.

Rufpreis:
2 800 HUF

Duliskovich Bazil (1969-), kétoldalas mű: Játék, 2006. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/V számozással. Lapméret: 50x35 cm
10203.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF