Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028052
10180
480
26000
3231400
10181
480
Leonore Constable (1906-2005): Sirályok a vízparton. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 19x27 cm
3061104
10182
480
32000
2596578
10183
480
3160653
10184
480
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm 3164076
10185
480
30000
Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm.
3219913
10186
480
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy arcképe, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 42x29,5 cm.
3219907
10187
480
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 2003. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 29,5x42 cm.
3219911
10188
480
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Madárfiókák, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm. 3219912
10189
480
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság női akttal, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. Bal felső sarokban törésnyommal. 29,5x42 cm.
3213246
10190
480
Czirják Sándor (?-?): Színes táj. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 11x22 cm 3257096
10191
480
Czinege Zsolt (1964-): Séta. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 26x42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF