Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10472.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10473.

Rufpreis:
6 000 HUF

10474.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10475.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gyula (1943-1990): A párduc napja, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (75/100). 42x45 cm. Feltekerve, Lap alján szakadással.
10476.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Li Hui: Téli táj, őzekkel. Kínai selyem kép. Akvarell, jelzett, üvegezett keretben 34x34 cm
10477.

Rufpreis:
6 000 HUF

Artur Laskus (1936-1998): Szürrealista kép (agyon ülő női akt). Rézkarc, papír, jelzett. Elszíneződéssel. 31x24 cm
10478.

Rufpreis:
4 000 HUF

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA XIV./XV. számozással, 33×19,5 cm
10479.

Rufpreis:
1 200 HUF

Miklósi-Mutschenbacher Ödön (1881-1942): A voksom díja, 1904. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus autográf feliratával. Üvegezett fakeretben 24×14 cm
10480.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kun Sarolta (1990-): Körök, vegyes technika, papír, jelzett, 30×40 cm
10481.

Rufpreis:
10 000 HUF

Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
10482.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Frans Masereel (1889-1972): Formák, fametszet, papír, paszpartuban, 14,5×13,5 cm
10483.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF