Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3165398
10472
480
3200
3047386
10473
480
3149167
10474
480
6500
3006815
10475
480
3214659
10476
480
Lengyel Gyula (1943-1990): A párduc napja, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (75/100). 42x45 cm. Feltekerve, Lap alján szakadással.
3254587
10477
480
Li Hui: Téli táj, őzekkel. Kínai selyem kép. Akvarell, jelzett, üvegezett keretben 34x34 cm 3258268
10478
480
Artur Laskus (1936-1998): Szürrealista kép (agyon ülő női akt). Rézkarc, papír, jelzett. Elszíneződéssel. 31x24 cm 3138534
10479
480
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA XIV./XV. számozással, 33×19,5 cm 3273572
10480
480
Miklósi-Mutschenbacher Ödön (1881-1942): A voksom díja, 1904. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus autográf feliratával. Üvegezett fakeretben 24×14 cm 3282602
10481
480
Kun Sarolta (1990-): Körök, vegyes technika, papír, jelzett, 30×40 cm
3145225
10482
480
28000
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
3275074
10483
480
Frans Masereel (1889-1972): Formák, fametszet, papír, paszpartuban, 14,5×13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF