Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272917
10326
480
40000
Hartung Sándor (1962- ): Visszhang. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. keretben 48x60 cm 3282391
10327
480
Holler László (1938-): Bakcsó. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 40×30 cm 3280319
10328
480
Halmy József (1929-): Alakok. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 58x46 cm
3278627
10329
480
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 24/40. 36x21 cm. Üvegezett fakeretben. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 24/40, 35x24,5 cm. Framed.
3277398
10330
480
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/30), üvegezett fakeretben, 41x29 cm
3259391
10331
480
Hamza Tibor (1908-1972): Vízparti táj (Balaton?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, sarkaiban törésekkel, 31,5×45 cm
3259379
10332
480
Hamza Tibor (1908-1972): Pásztói vagy egri részlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 30,5×42,5 cm 3267430
10333
480
9500
Húth István (?-1984): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív fakeretben. 46x35 cm
3267436
10334
480
9500
Húth István (?-1984): Utcarészlet (Szentendre?). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x39,5 cm
3267444
10335
480
9500
Húth István (?-1984): Romantikus táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x48,5 cm
3073724
10336
480
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x24,5 cm
2967681
10337
480
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF