Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Hartung Sándor (1962- ): Visszhang. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. keretben 48x60 cm
10326.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Holler László (1938-): Bakcsó. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 40×30 cm
10327.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Halmy József (1929-): Alakok. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 58x46 cm
10328.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 24/40. 36x21 cm. Üvegezett fakeretben. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 24/40, 35x24,5 cm. Framed.
10329.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/30), üvegezett fakeretben, 41x29 cm
10330.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hamza Tibor (1908-1972): Vízparti táj (Balaton?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, sarkaiban törésekkel, 31,5×45 cm
10331.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hamza Tibor (1908-1972): Pásztói vagy egri részlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 30,5×42,5 cm
10332.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Húth István (?-1984): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív fakeretben. 46x35 cm
10333.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Húth István (?-1984): Utcarészlet (Szentendre?). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x39,5 cm
10334.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Húth István (?-1984): Romantikus táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x48,5 cm
10335.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x24,5 cm
10336.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10337.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF