Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10350.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10351.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10352.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth G. Andor (1876-1966): Terefere Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, enyhén sérült fakeretben, 40x50 cm.
10353.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hamza Tibor (1908-1972): Felhők felett. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, törésnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 35×50 cm
10354.

Rufpreis:
6 000 HUF

Halász István (-): 24x36. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 23,5x16 cm
10355.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hermann Zoltán (-): Lány madárral. Olaj, farost. Jelzett. Apró sérülésekkel. 30x40 cm
10356.

Rufpreis:
5 000 HUF

Imre István (1918-1983): Balaton vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5x39 cm
10357.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni horgász, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x29 cm
10358.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Imre István (1950-): Felsőörsi templom. Rézkarc, papír, jelzett. 29x19 cm
10359.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10360.

Rufpreis:
6 000 HUF

10361.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF