Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967478
10350
480
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 18×8 cm.
2951747
10351
480
Héya Zoltán (1895-1979?): Portré. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x36 cm
3147657
10352
480
Monica Vincent Hunter (-): Táncosok. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 46x61 cm
3254305
10353
480
24000
Horváth G. Andor (1876-1966): Terefere Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, enyhén sérült fakeretben, 40x50 cm. 3259344
10354
480
Hamza Tibor (1908-1972): Felhők felett. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, törésnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 35×50 cm
3256834
10355
480
Halász István (-): 24x36. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 23,5x16 cm
3255765
10356
480
Hermann Zoltán (-): Lány madárral. Olaj, farost. Jelzett. Apró sérülésekkel. 30x40 cm
3281644
10357
480
4600
Imre István (1918-1983): Balaton vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5x39 cm 3274584
10358
480
Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni horgász, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x29 cm 3274440
10359
480
3200
ifj. Imre István (1950-): Felsőörsi templom. Rézkarc, papír, jelzett. 29x19 cm 3165212
10360
480
Istókovits Kálmán (1898-1990): Jelenet női félakttal. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Foltos. 22x22 cm
3200492
10361
480
9500
Istókovits Kálmán (1898-1990): Tanulmányrajz. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Üvegezett keretben. 23,5x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF