Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3238646
10362
480
Iván Szilárd (1912-1988): Vadregényes vízpart (Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x24,5 cm
3262197
10363
480
3400
Imre István (1918-1983): Balaton vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 29,5x38,5 cm
3262196
10364
480
Iván Szilárd (1912-1988): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
3262009
10365
480
Iván Szilárd (1912-1988): Daphné. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal, 19x15,5 cm
3258226
10366
480
ifj. Imre István (1950-): Üzenetek. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 20×14,5 cm
3258250
10367
480
Iván Szilárd (1912-1988): Öböl (Balatonpart vitorlással). Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 26×35,5 cm 3136655
10368
480
44000
3136660
10369
480
44000
3098512
10370
480
3256818
10371
480
Jámborné Balog Tünde (1938-): Anyám a Styxen. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3277018
10372
480
Jánosi Sándor (1927-1982): Dinnyés csendélet. Színes linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 22×26,5 cm 3245596
10373
480
Kádár Béla (1877-1956): Alakok, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián, 18×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF