Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272605
10508
480
Molnár Gabriella (1940-): Comedia dell' arte. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (85/100). 19×29 cm. Üvegezett fakeretben. 3272615
10509
480
4600
Meskó Anna (1943-2007): Vízparti táj. Olaj, fa, jelzett, 42×27,5 cm, fakeretben. 3134282
10510
480
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 20/50. 50x39 cm
3263951
10511
480
19000
Mihály István (1886-1970): Art deco hölgy arcképe. Olaj, karton, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 37x25 cm 3272379
10512
480
48000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Cseppkőbarlang. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Fakeretben, 66×58 cm 3273376
10513
480
Mónus Sándor (1909-1996): Arató. Olaj, vászon, jelzett, szövetborítású fakeretben. 44,5x32,5 cm
2631637
10514
480
3400
Mészáros Marianna (1963-): Városháza, Kecskemét, Milleniumi sorozat 1., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 11×22,5 cm
3247710
10515
480
5500
Márton Lajos (1891-1953): Anya gyermekével (meseillusztráció, cím nélkül), 1937. Tus, akvarell, papír, jelzett, 22x15,5 cm
3247707
10516
480
5500
Márton Lajos (1891-1953): Találkozó (meseillusztráció, cím nélkül). Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x12 cm
2849112
10517
480
600
2898313
10518
480
3073302
10519
480
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF