Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Molnár Gabriella (1940-): Comedia dell' arte. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (85/100). 19×29 cm. Üvegezett fakeretben.
10508.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Meskó Anna (1943-2007): Vízparti táj. Olaj, fa, jelzett, 42×27,5 cm, fakeretben.
10509.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 20/50. 50x39 cm
10510.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mihály István (1886-1970): Art deco hölgy arcképe. Olaj, karton, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 37x25 cm
10511.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Cseppkőbarlang. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Fakeretben, 66×58 cm
10512.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Mónus Sándor (1909-1996): Arató. Olaj, vászon, jelzett, szövetborítású fakeretben. 44,5x32,5 cm
10513.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mészáros Marianna (1963-): Városháza, Kecskemét, Milleniumi sorozat 1., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 11×22,5 cm
10514.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Márton Lajos (1891-1953): Anya gyermekével (meseillusztráció, cím nélkül), 1937. Tus, akvarell, papír, jelzett, 22x15,5 cm
10515.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Márton Lajos (1891-1953): Találkozó (meseillusztráció, cím nélkül). Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x12 cm
10516.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10517.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

10518.

Rufpreis:
5 000 HUF

10519.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF