Vértes Marcell (1895-1961): A disznó kutya (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 13×16,5 cm
Vértes Marcell (1895-1961): Női akt ( pipi macabre, erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 16,5×12 cm
Vidéky Brigitta (1911-2017): Vázlatfüzet kb. 40 db rajzzal és további 9 db rajz. Klf. technikák (többségében golyóstoll), papír, jelzés nélkül, 10x13 cm körüli méretekben
Vértes Marcell (1895-1961): Szerelmi háromszög (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
Vértes Marcell (1895-1961): Szerelesek (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
Vystup József (-), 2 db grafika: Gótika és illusztráció. Rézkarc ("Gótika"), tus ("illusztráció"), papír, mindkettő jelzett. 12x7 és 17,5x8 cm. Üvegezett fakeretben.