Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Szilvássy Margit (1898-1977): Virág csendélet. Olaj, vászon, bl: Szilvásy 955. 50x60 cm, keretezett
10774.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szabó János (1942-): Mezei csokor. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és további töredékes címkékkel. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm
10775.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szántó Piroska (1913-1998): Szerelmesek, 1980. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 48x62 cm
10776.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szemethy Imre (1945-): Apáról fiúra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10777.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szabó Ágnes (1940-): "Ablak". Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 20,5x22,5 cm
10778.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm
10779.

Rufpreis:
1 400 HUF

Thuróczy Zoltán (1935-): Napraforgók. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat kissl töredékes címkéjével. Apró sérüléssel 60x70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10780.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 39x26 cm
10781.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10782.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10783.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10784.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Thuróczy Zoltán (1935-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett keretben, Képcsarnok címkével 48x78 cm
10785.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF