Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3262162
10629
480
Pfannl Egon (1911-1973): Tiszai halászbárkák. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, régi intézményi bélyegzőkkel, 18x26 cm
3258929
10630
480
9500
Pethő Attila (-), 2 db rajz: Alakok és örganikus kompozíció, 1972. Filctoll, papír, mindkettő jelzett. Feltekerve. Törésnyomokkal. Kissé foltos, 70x50 cm
3261676
10631
480
Prihoda István (1891-1956): Libikóka. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén ázásnyommal, 20x29,5 cm 3256829
10632
480
Pataki Ferenc (1941-): Küzdelem. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3242673
10633
480
Pörge Gergely (1858-1930): Juhász nyájával. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x16 cm
3255355
10634
480
3400
Paulovits Pál (1892-1975): Szélfútta fák. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 24×35 cm
3223921
10635
480
Rippl-Rónai József (1861-1927): Asztalosok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×15,5 cm
3271129
10636
480
Radnai József (1896-1963): Mezőgazdasági repülőgép (lengyel gyártmányú PZL-101 Gawron). Tus, papír, jelzés nélkül, 17x23,5 cm
3245440
10637
480
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Gondoskodás" és "Szükséghely". Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" és "Magyar N. elfogadva", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
3267698
10638
480
Rau Tibor (1934-2009): Halálbüntetést? Torgyán: Tutsek elvtárs, én mindent elkövette, (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Közepén hajtásnyommal. 33,5x24 cm
3267686
10639
480
Rau Tibor (1934-2009): Szedd magad (erotikus karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. 27x19,5 cm 3272929
10640
480
Rékassy Csaba (1937-1989): Hajnal. Rézkarc, papír, .jelzett, keretben 19x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF