Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Pfannl Egon (1911-1973): Tiszai halászbárkák. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, régi intézményi bélyegzőkkel, 18x26 cm
10629.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pethő Attila (-), 2 db rajz: Alakok és örganikus kompozíció, 1972. Filctoll, papír, mindkettő jelzett. Feltekerve. Törésnyomokkal. Kissé foltos, 70x50 cm
10630.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Prihoda István (1891-1956): Libikóka. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén ázásnyommal, 20x29,5 cm
10631.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pataki Ferenc (1941-): Küzdelem. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10632.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pörge Gergely (1858-1930): Juhász nyájával. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x16 cm
10633.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paulovits Pál (1892-1975): Szélfútta fák. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 24×35 cm
10634.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Rippl-Rónai József (1861-1927): Asztalosok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×15,5 cm
10635.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Radnai József (1896-1963): Mezőgazdasági repülőgép (lengyel gyártmányú PZL-101 Gawron). Tus, papír, jelzés nélkül, 17x23,5 cm
10636.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Gondoskodás" és "Szükséghely". Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" és "Magyar N. elfogadva", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
10637.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rau Tibor (1934-2009): Halálbüntetést? Torgyán: Tutsek elvtárs, én mindent elkövette, (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Közepén hajtásnyommal. 33,5x24 cm
10638.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Szedd magad (erotikus karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. 27x19,5 cm
10639.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rékassy Csaba (1937-1989): Hajnal. Rézkarc, papír, .jelzett, keretben 19x10 cm
10640.

Rufpreis:
12 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF