Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Rékassy Csaba (1937-1989): Éjjel. Rézkarc, papír, .jelzett, keretben 19x10 cm
10641.

Rufpreis:
12 000 HUF
16

Karl Peter Röhl (1890-1975): Absztrakt figura, szitanyomat, jelzés nélkül, 38×28 cm
10642.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rökk Károly (1891-1970): Hegyoldal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32x42 cm
10643.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Réti Mátyás (1922-2002): Télen (Budapest). Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (99/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 25×33,5 cm
10644.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Reich Gábor (1951-): Pillangók.Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 22x31 cm
10645.

Rufpreis:
3 000 HUF

Regdon Irén (1945-): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, apró szakadásokkal, 50×35 cm
10646.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ruttka Ferenc (1926-2019): Telehold. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva, 12,5×13,5 cm
10647.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rác András (1926-2013): Balatongyörök. Színes linómetszet, papír, jelzett, 35×28 cm
10648.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, jobb sarkában nyomatot nem érintő hajtásnyommal, 19x40,5 cm
10649.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Vérszívó (karikatúra, cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 42x29,5 cm
10650.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rau Tibor (1934-2009): Feltámadás (karikatúra, cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 42x29,5 cm
10651.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Velencei részlet, 2004. Vegyes technika, karton, jelzett, 117×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10652.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF