Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272928
10641
480
Rékassy Csaba (1937-1989): Éjjel. Rézkarc, papír, .jelzett, keretben 19x10 cm 3277503
10642
480
Karl Peter Röhl (1890-1975): Absztrakt figura, szitanyomat, jelzés nélkül, 38×28 cm 3273055
10643
480
Rökk Károly (1891-1970): Hegyoldal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32x42 cm
3281635
10644
480
4200
Réti Mátyás (1922-2002): Télen (Budapest). Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (99/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 25×33,5 cm 3278435
10645
480
Reich Gábor (1951-): Pillangók.Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 22x31 cm
3281906
10646
480
Regdon Irén (1945-): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, apró szakadásokkal, 50×35 cm
3280436
10647
480
Ruttka Ferenc (1926-2019): Telehold. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva, 12,5×13,5 cm 3278573
10648
480
Rác András (1926-2013): Balatongyörök. Színes linómetszet, papír, jelzett, 35×28 cm 3278574
10649
480
Rácz András (1926-2013): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, jobb sarkában nyomatot nem érintő hajtásnyommal, 19x40,5 cm
3267735
10650
480
Rau Tibor (1934-2009): Vérszívó (karikatúra, cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 42x29,5 cm
3267732
10651
480
Rau Tibor (1934-2009): Feltámadás (karikatúra, cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 42x29,5 cm
3244259
10652
480
28000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Velencei részlet, 2004. Vegyes technika, karton, jelzett, 117×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF