https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3136461
10532
480
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3141900
10533
480
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Sztrájktanya előtt (Ferencvárosi utca). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolók c. kiállítás, a Munkácsy Céh az Ernst Múzeumban rendezett tárlatának és a Humoros művek a Műcsarnokban rendezett korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 27×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073321
10534
480
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3124971
10535
480
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádám. Selyem, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. paszpartu piszkos 32x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2942924
10536
480
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3214267
10537
480
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Angyal, vázlat. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 17x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3254618
10538
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Marjanovic Straja (1973-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 55x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3258442
10539
480
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár C. Pál (1894-1981): Angyal és a szent (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×11,5 cm 3258465
10540
480
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár C. Pál (1894-1981): Úton (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 7,5×12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3185271
10541
480
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj házakkal (1920?). Vöröskréta, papír, jelezve balra lent. Hajtásnyommal. 20,5x29,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3244403
10542
480
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 12x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3244424
10543
480
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 19x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse