Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10532.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10533.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10534.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10535.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10536.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10537.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Marjanovic Straja (1973-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 55x25 cm
10538.

Rufpreis:
12 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Angyal és a szent (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×11,5 cm
10539.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Úton (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 7,5×12,5 cm
10540.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj házakkal (1920?). Vöröskréta, papír, jelezve balra lent. Hajtásnyommal. 20,5x29,5 cm.
10541.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 12x7 cm
10542.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 19x12 cm
10543.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF