Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3282387
10242
480
15000
Fodor József (1935-2007): Mártélyi impresszió. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 20x35 cm
3281552
10243
480
Futaki Attila (1984-2024): 12 db rajz. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 27x19 és 42x29,5 cm közötti méretekben
3274590
10244
480
Farkas Rozália (?-1929): Tere-fere, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5x17 cm 3273512
10245
480
34000
Feier Petru, Fehér Péter (1912-1985), erdélyi-kolozsvári festő: Aratásba menet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 36,5x46,5 cm 3273523
10246
480
19000
Feier Petru, Fehér Péter (1912-1985), erdélyi-kolozsvári festő: Szülői bánat, 1977. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán korabeli felirattal. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm 3273524
10247
480
Feier Petru, Fehér Péter (1912-1985), erdélyi-kolozsvári festő: Vájár. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 17,5x15 cm 3273328
10248
480
Finta László (1944-): Napraforgók. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm. 3274938
10249
480
24000
Finta László (1944-): Zongorázó hölgyek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x50 cm. 3073207
10250
480
22000
3080405
10251
480
5500
3001925
10252
480
26000
2906566
10253
480
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF