Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Fodor József (1935-2007): Mártélyi impresszió. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 20x35 cm
10242.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Futaki Attila (1984-2024): 12 db rajz. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 27x19 és 42x29,5 cm közötti méretekben
10243.

Rufpreis:
10 000 HUF

Farkas Rozália (?-1929): Tere-fere, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5x17 cm
10244.

Rufpreis:
2 000 HUF

Feier Petru, Fehér Péter (1912-1985), erdélyi-kolozsvári festő: Aratásba menet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 36,5x46,5 cm
10245.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Feier Petru, Fehér Péter (1912-1985), erdélyi-kolozsvári festő: Szülői bánat, 1977. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán korabeli felirattal. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm
10246.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Feier Petru, Fehér Péter (1912-1985), erdélyi-kolozsvári festő: Vájár. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 17,5x15 cm
10247.

Rufpreis:
12 000 HUF

Finta László (1944-): Napraforgók. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm.
10248.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Finta László (1944-): Zongorázó hölgyek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x50 cm.
10249.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10250.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10251.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10252.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10253.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF