Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Földes Vilmos (1942-): Konyhai idill (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21,5 cm.
10230.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Földes Vilmos (1942-): Expressz munka (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
10231.

Rufpreis:
2 800 HUF

10232.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fajó János (1937-2018): Improvizációk, 1987. Szitanyomat, karton, jelzés nélkül. 46×36 cm. Az 1987-ben megjelent szitanyomat mappa karton borítója. Üvegezett fakeretben.
10233.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10234.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10235.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10236.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10237.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10238.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10239.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Farkas Rozália (1894-1929), 2 db mű: Óbudai amfiteátrum és Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x20 cm
10240.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fodor Lengyel Zoltán, (Budapest, ): Megkoronázás, olaj, vászon, 80x100 cm    J.j.l.: F.L. Zoltán. Hátoldalán ajánlás: Aki király annak királyság és korona dukál. Igaz barátsággal és szerettettel ajánlom a Megkoronázás című képemet. Budapest, 1993 április 21 F.L. Zoltán. A Goya sorozatból. Ugyanebből a sorozatból választotta az Edda Művek, Elveszett Illúziók című albumának borító illusztrációját.
10241.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF