Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246866
10230
480
3800
Földes Vilmos (1942-): Konyhai idill (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21,5 cm. 3192543
10231
480
Földes Vilmos (1942-): Expressz munka (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm. 3158795
10232
480
3224963
10233
480
30000
Fajó János (1937-2018): Improvizációk, 1987. Szitanyomat, karton, jelzés nélkül. 46×36 cm. Az 1987-ben megjelent szitanyomat mappa karton borítója. Üvegezett fakeretben. 2581074
10234
480
3110561
10235
480
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x28,5 cm
3145268
10236
480
17000
2890849
10237
480
13000
3158787
10238
480
22000
3092995
10239
480
19000
3242774
10240
480
Farkas Rozália (1894-1929), 2 db mű: Óbudai amfiteátrum és Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x20 cm
3272830
10241
480
70000
Fodor Lengyel Zoltán, (Budapest, ): Megkoronázás, olaj, vászon, 80x100 cm J.j.l.: F.L. Zoltán. Hátoldalán ajánlás: Aki király annak királyság és korona dukál. Igaz barátsággal és szerettettel ajánlom a Megkoronázás című képemet. Budapest, 1993 április 21 F.L. Zoltán. A Goya sorozatból. Ugyanebből a sorozatból választotta az Edda Művek, Elveszett Illúziók című albumának borító illusztrációját.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF