Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246483
10556
480
Nolipa István Pál (1907-1986): Házikó, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. 25,5x32 cm
3276799
10557
480
Nyergesi János (1895-1982): Pipázó katona portréja, 1933. Szén, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva, 30,5x21 cm. 3246738
10558
480
Nyergesi János (1895-1982): Táj házakkal. Kréta, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm.
3246408
10559
480
Nolipa István Pál (1907-1986): Szilágyi-telep (Szigethalom), vasúti sorompó, 1943. Tus, papír. Jelzett. 22x20,5 cm
3103582
10560
480
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 11,5x19 cm 3144853
10561
480
110000
3130337
10562
480
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm
3140092
10563
480
38000
3130339
10564
480
Nagy Ferenc (1892-1970): Kutya, 1910. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérüléssel, 28,5×16,5 cm
3134632
10565
480
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm 2949985
10566
480
3068897
10567
480
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF