https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3273341
10846
480
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Weintrager Adolf (1927-1987): Este. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Zichy Galéria raglapjával és a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 24×58 cm 3273332
10847
480
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zombori László (1937-): Behavazott nádas. Tempera, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 50x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3143579
10848
480
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (21/22), 23x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3164686
10849
480
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zemplényi Magda (1899-1965): Alakok. Vegyes technika, vászon, jelzett. 57,5×77,5 cm. Fakeretben
Das Lot is nicht erreichbar
3164693
10850
480
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zemplényi Magda (1899-1965): Tanyasi udvar. Olaj, karton, jelzés nélkül. 54×62 cm. Fakeretben
Das Lot is nicht erreichbar
3136390
10851
480
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ziegler Németh Ferenc (1971- ): Karcagi tanya. olaj, farost, jjl.: Németh. 37x60 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3182380
10852
480
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zala Tibor (1920-2004): Virágok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15,5×12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3029288
10853
480
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zelinger Gyula (?-): Somos Margit portréja, Ceruza, papír, Jelzett, Üvegezett keretben 24x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3029273
10854
480
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zádor István (1882-1963): Halászó a Dunán. Rézkarc, papír. Jelzett, üvegezett keretben . 36x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027254
10855
480
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zobor Jenő (1898-1959): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141141
10856
480
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zórád Géza (1896-1959): Vzparti táj, 1936. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143585
10857
480
0
500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Zemlényi Csaba (1943-): Csend, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/VII számozással, lap széle kissé foltos, 18x31,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse