Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246492
10544
480
Nolipa István Pál (1907-1986): Modern táj, 1943. Tus, papír. Jelzett. 15x12,5 cm 2569984
10545
480
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 9x27 cm 3170788
10546
480
24000
Németh György (1888-1962): Lovaskocsi. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm
3276992
10547
480
Novák Lajos (1927-1989): Dűlőút. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x39 cm 3272922
10548
480
Novák András (1936-2017): Jelenés. Olaj, farost.jelzett, hátoldalán autográf felirattal. keretben 22x14,5 cm 3281441
10549
480
Nyári István (-), 3 db mű: Bükkszék, Tiszai árterület és vázlat. Klf. technikák és hordozók, mindegyik jelzett, 11x14,5 és 25x40 cm közötti méretekben.
3281410
10550
480
Nádas József (1903-1975): 2 db karikaturisztikus portré, 1941, ceruza, papír, mindkettő jelzett, 29×21 cm
3280257
10551
480
14000
Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof. Üvegezett fakeretben.
3277318
10552
480
28000
Nádler István (1938-): Gesztusok. Computer print, papír, jelzett a nyomaton. 22x59 cm. Üvegezett fakeretben.
3276091
10553
480
Nádasdy János (1939-): Stilleben (csendélet), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (121/200). Neue Kunst aus Ungarn, Galerie Lometsch, Kassel, mappából. Üvegezett fakeretben. 25×19,5 cm 3274452
10554
480
3200
Novák Lajos (1927-1989): Átkelés. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24x34 cm
3244846
10555
480
17000
Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF