Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Nolipa István Pál (1907-1986): Modern táj, 1943. Tus, papír. Jelzett. 15x12,5 cm
10544.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

10545.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Németh György (1888-1962): Lovaskocsi. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm
10546.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Novák Lajos (1927-1989): Dűlőút. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x39 cm
10547.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Novák András (1936-2017): Jelenés. Olaj, farost.jelzett, hátoldalán autográf felirattal. keretben 22x14,5 cm
10548.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nyári István (-), 3 db mű: Bükkszék, Tiszai árterület és vázlat. Klf. technikák és hordozók, mindegyik jelzett, 11x14,5 és 25x40 cm közötti méretekben.
10549.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nádas József (1903-1975): 2 db karikaturisztikus portré, 1941, ceruza, papír, mindkettő jelzett, 29×21 cm
10550.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof. Üvegezett fakeretben.
10551.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Nádler István (1938-): Gesztusok. Computer print, papír, jelzett a nyomaton. 22x59 cm. Üvegezett fakeretben.
10552.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Nádasdy János (1939-): Stilleben (csendélet), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (121/200). Neue Kunst aus Ungarn, Galerie Lometsch, Kassel, mappából. Üvegezett fakeretben. 25×19,5 cm
10553.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Novák Lajos (1927-1989): Átkelés. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24x34 cm
10554.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm.
10555.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF