Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068900
10568
480
3136536
10569
480
50000
3136578
10570
480
80000
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
3148035
10571
480
38000
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Mártélyi Tisza, 1956. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 56). Fakeretben. 48x62 cm 3160889
10572
480
3164960
10573
480
44000
3038084
10574
480
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm 3193484
10575
480
Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm 3103552
10576
480
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. kartonra kasírozva. 23x17,5 cm 3038442
10577
480
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm 3055426
10578
480
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm 3027217
10579
480
75000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF