https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm
1
10568.

Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
10569.

Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
1
10570.

Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Mártélyi Tisza, 1956. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 56). Fakeretben. 48x62 cm
1
10571.

Novotny Emil Róbert (1898-1975): Mártélyi Tisza, 1956. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 56). Fakeretben. 48x62 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm
1
10572.

Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németh György (1888-1962): Szekér falusi utcában. Olaj, vászon ,jelzett, laza keretben. 60x80 cm
1
10573.

Németh György (1888-1962): Szekér falusi utcában. Olaj, vászon ,jelzett, laza keretben. 60x80 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm
1
10574.

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm
1
10575.

Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. kartonra kasírozva. 23x17,5 cm
1
10576.

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. kartonra kasírozva. 23x17,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm
1
10577.

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm
1
10578.

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Momentary flashes. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed,
1
10579.

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Momentary flashes. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse