Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3273024
10593
480
15000
Pörge Gergely (1858-1930): Újpest, piac. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x35 cm
3281643
10594
480
4800
Paulovits Pál (1892-1975): Balatoni vitorlások (partrészlet). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm 3133120
10595
480
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Lány és fiú arcképe, 1940. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5x23 cm
3281575
10596
480
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Gépember. Olaj, karton, jelzett, 67,5x47,5 cm
3276404
10597
480
Pátkai Ervin (1937-1985): Bartókért - pour Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (59/100), 49,5x32 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
3276365
10598
480
Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (59/100). 30x22,5 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
3245015
10599
480
Pörge Gergely (1858-1930): Utcarészlet, 1921. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x20 cm
3267784
10600
480
Perei Zoltán (1913-1992): Hárfázó, 1978. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (III/VII). 30x24 cm. 3267838
10601
480
Perei Zoltán (1913-1992): Nő sólyommal, 1978. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (III/VII). 23x28,5 cm.
3220343
10602
480
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Fésülködés, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és felületi sérüléssel. Kartonra kasírozva. Lap alja vágott. 37,5×23 cm 3069870
10603
480
3018240
10604
480
17000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF