Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Pörge Gergely (1858-1930): Újpest, piac. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x35 cm
10593.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Paulovits Pál (1892-1975): Balatoni vitorlások (partrészlet). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
10594.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Lány és fiú arcképe, 1940. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5x23 cm
10595.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Gépember. Olaj, karton, jelzett, 67,5x47,5 cm
10596.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pátkai Ervin (1937-1985): Bartókért - pour Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (59/100), 49,5x32 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
10597.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (59/100). 30x22,5 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
10598.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pörge Gergely (1858-1930): Utcarészlet, 1921. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x20 cm
10599.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Perei Zoltán (1913-1992): Hárfázó, 1978. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (III/VII). 30x24 cm.
10600.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Perei Zoltán (1913-1992): Nő sólyommal, 1978. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (III/VII). 23x28,5 cm.
10601.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Fésülködés, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és felületi sérüléssel. Kartonra kasírozva. Lap alja vágott. 37,5×23 cm
10602.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10603.

Rufpreis:
3 000 HUF

10604.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF