Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Kőhegyi Gyula (1933-):Tengerparti városrészlet Rézkarc, papír, 24,5x29 cm
10447.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kocsis Ernő (1937-2006): Táj viharban. Tempera, papír. Üvegezett keretben 20x29 cm Hátoldalán autográf felirattal
10448.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Napnyugta. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 21x29 cm
10449.

Rufpreis:
4 000 HUF

Korda Béla (1899-1972): Legelésző tehén. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 25,5x19,5 cm
10450.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 25x29 cm
10451.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, törésnyomokkal, lapszéli szakadással és foltokkal.19,5x29 cm
10452.

Rufpreis:
2 000 HUF

Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. 24,5×34,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10453.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 48x67 cm
10454.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Tamás (1942-1999): Portré II. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10455.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 20/22 számozással. 27,5x35 cm
10456.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1981. Vegyes technika, papír. Egyik jelzett. Üvegezett keretben. 50x70 cm
10457.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kocsis Imre (1940-2015): Felülnyomás, 1979. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (50/48). Az 1979-ben megjelent makói mappából.
10458.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF