Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3254447
10447
480
Kőhegyi Gyula (1933-):Tengerparti városrészlet Rézkarc, papír, 24,5x29 cm
3254419
10448
480
Kocsis Ernő (1937-2006): Táj viharban. Tempera, papír. Üvegezett keretben 20x29 cm Hátoldalán autográf felirattal
3258753
10449
480
Kórusz József (1927-2010): Napnyugta. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 21x29 cm 3262165
10450
480
Korda Béla (1899-1972): Legelésző tehén. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 25,5x19,5 cm
3262154
10451
480
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 25x29 cm 3262081
10452
480
Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, törésnyomokkal, lapszéli szakadással és foltokkal.19,5x29 cm 3257577
10453
480
Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. 24,5×34,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3261145
10454
480
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 48x67 cm
3256822
10455
480
14000
Kovács Tamás (1942-1999): Portré II. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3134822
10456
480
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 20/22 számozással. 27,5x35 cm 3256473
10457
480
Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1981. Vegyes technika, papír. Egyik jelzett. Üvegezett keretben. 50x70 cm 3255900
10458
480
Kocsis Imre (1940-2015): Felülnyomás, 1979. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (50/48). Az 1979-ben megjelent makói mappából.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF