Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144244
10435
480
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 18x18 cm
3023118
10436
480
3101188
10437
480
3135378
10438
480
3202542
10439
480
Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm
3136533
10440
480
24000
3201521
10441
480
Karczaghy József (1862-), aradi festő: Napfényes fasor. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25x35 cm. Dekoratív fakeretben.
3201378
10442
480
Keszthelyi Magdolna (-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x70 cm
3195059
10443
480
48000
Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm
3145809
10444
480
2200
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x19 cm
3254303
10445
480
Koch Ella (-): Erdei út. Olaj, karton, dekoratív, kissé sérült keretben, 46x58 cm
3254621
10446
480
24000
Kass János (1927-2010): Cantata profana. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány AP 5. számozással.Üveg mögött. 39x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF