Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Duna. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
10290.

Rufpreis:
2 800 HUF

10291.

Rufpreis:
2 400 HUF

10292.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gelléri István (-): Heraklész XII. Papírkarc, papír, jelzett, papírra kasírozva. 42x29,5 cm
10293.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gelléri István (-), össz. 3 db mű: Női aktok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db paszpartuban. 20x18,5. 26,5x10,5 és 28x8 cm
10294.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 50×60 cm
10295.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Kékestető. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 22x32 cm
10296.

Rufpreis:
8 000 HUF

10297.

Rufpreis:
2 800 HUF

10298.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10299.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10300.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10301.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF