Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Holba Tivadar (1906-1995): Füzes. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (,). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45×60 cm
10048.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szabó Tamás (1952-): Fej (cím nélkül), 2013. Vegyes technika, pauszpapír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 28,5×20 cm
10049.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörösök (cím nélkül). Vegyes technika, kollázs, fa. Jelzés nélkül. Sérült. 40x16x2 cm.
10050.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Miháltz Pál (1899-1988): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1948. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 27,5×41 cm
10051.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Papp Oszkár (1925-2011): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 24×33 cm
10052.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Barta Mária (1897-1969): Absztrakt kompozíció, 1940. Olaj, vászon, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 19,5x26 cm
10053.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Faragó Endre (1901-1943 körül): Kútnál, 1928. Olaj, vászon. Jelzev jobbra lent: Faragó 928. Fakeretben. 60x50,5 cm / oil on canvas, signed, framed
10054.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Domanovszky Endre (1907- 1974): Domanovszky Sándorné, Domanovszky Endre édesanyjának portréja, 1923. Szén, papír, jjl.: Domanovszky E. 1923. 36x30 cm, üvegezett fakeretben.
10055.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm
10056.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Uitz Béla (1887-1972) : Női akt (1916). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×17 cm / Etching in glazed frame.
10057.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zilzer Gyula (1898-1969): Leidenschaft (szenvedély), 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 32x23 cm
10058.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10059.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF