Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3275153
10048
480
40000
Holba Tivadar (1906-1995): Füzes. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (,). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45×60 cm 3211245
10049
480
130000
Szabó Tamás (1952-): Fej (cím nélkül), 2013. Vegyes technika, pauszpapír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 28,5×20 cm
3244450
10050
480
50000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörösök (cím nélkül). Vegyes technika, kollázs, fa. Jelzés nélkül. Sérült. 40x16x2 cm. 3211230
10051
480
90000
Miháltz Pál (1899-1988): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1948. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 27,5×41 cm
3211238
10052
480
70000
Papp Oszkár (1925-2011): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 24×33 cm
3277636
10053
480
46000
Barta Mária (1897-1969): Absztrakt kompozíció, 1940. Olaj, vászon, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 19,5x26 cm
3164891
10054
480
180000
Faragó Endre (1901-1943 körül): Kútnál, 1928. Olaj, vászon. Jelzev jobbra lent: Faragó 928. Fakeretben. 60x50,5 cm / oil on canvas, signed, framed
3258911
10055
480
40000
Domanovszky Endre (1907- 1974): Domanovszky Sándorné, Domanovszky Endre édesanyjának portréja, 1923. Szén, papír, jjl.: Domanovszky E. 1923. 36x30 cm, üvegezett fakeretben. 3276159
10056
480
48000
Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm
3278466
10057
480
Uitz Béla (1887-1972) : Női akt (1916). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×17 cm / Etching in glazed frame. 3276205
10058
480
14000
Zilzer Gyula (1898-1969): Leidenschaft (szenvedély), 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 32x23 cm
3164062
10059
480
44000
Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF