Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3061171
10024
480
38000
3276225
10025
480
60000
Mengyán András (1945-): Formák logikája, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (20/20). Üvegezett keretben. 34x28,5 cm
3058519
10026
480
38000
3176525
10027
480
70000
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott (13/40). 47x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (13/40)
3092993
10028
480
90000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm
3158771
10029
480
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony pirosban és kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 34x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 34x21,5 cm.
3280162
10030
480
80000
Szabó Ákos (1936-): Fekvő ló, 1984. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 47/90. Lapméret: 50x65 cm. Üvegezett fakeretben.
3113000
10031
480
90000
3278606
10032
480
38000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A beszélőnek, avagy a "titkoknak titka", 1977. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 60×45 cm
3278677
10033
480
28000
Tandori Dezső (1938-2019): Paradicsomi sport (Ádám és Éva), 2004. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
3244354
10034
480
75000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost. Jelzés nélkül. Sérült. 56x48 cm.
3276046
10035
480
38000
feLugossy László (1947-): Ováció, 2021. Kollázs, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF