Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10024.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Mengyán András (1945-): Formák logikája, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (20/20). Üvegezett keretben. 34x28,5 cm
10025.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10026.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott (13/40). 47x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (13/40)
10027.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm
10028.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10029.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Szabó Ákos (1936-): Fekvő ló, 1984. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 47/90. Lapméret: 50x65 cm. Üvegezett fakeretben.
10030.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10031.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A beszélőnek, avagy a "titkoknak titka", 1977. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 60×45 cm
10032.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Tandori Dezső (1938-2019): Paradicsomi sport (Ádám és Éva), 2004. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
10033.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost. Jelzés nélkül. Sérült. 56x48 cm.
10034.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

feLugossy László (1947-): Ováció, 2021. Kollázs, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x24,5 cm
10035.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF