Csákó Dezső: Női akt. Olaj, farost, jelzett 40x59 Üvegezett fakeretben... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csako-Dezso-Noi-akt-Olaj-farost-jelzett-40x59-Uvegezett-fakeretben~II3278422
3278422
10169
480
Beschreibung: Csákó Dezső: Női akt. Olaj, farost, jelzett 40x59 Üvegezett fakeretben.
: nagy_andras