https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3273329
10132
480
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bessenyei Antal (1920-2001): Öregek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3274465
10133
480
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barta Éva, V. (1918-?): Este a Tiszán. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben, 40x30 cm. 3273331
10134
480
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barta Éva, V. (1918-?): Az ősz virágai. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 70x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3238644
10135
480
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bordás Ferenc (1911-1982): Erdei táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3238645
10136
480
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bordás Ferenc (1911-1982): Házikók. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x42 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3236903
10137
480
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Hevesi táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 13,5x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106160
10138
480
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Batári László (1920-1997): Hóolvadás. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria raglapjával. 53x69 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3106135
10139
480
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3106142
10140
480
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Szobában (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel (festékhiánnyal). Fakeretben. 60×70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3106167
10141
480
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Zsoldos. Ceruza, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106173
10142
480
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Legyünk jó barátok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103180
10143
480
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Pasztell, papír, faroston, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse