Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Bessenyei Antal (1920-2001): Öregek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm.
10132.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Barta Éva, V. (1918-?): Este a Tiszán. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben, 40x30 cm.
10133.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Barta Éva, V. (1918-?): Az ősz virágai. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 70x50 cm.
10134.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bordás Ferenc (1911-1982): Erdei táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.
10135.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Házikók. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x42 cm. Üvegezett fakeretben.
10136.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Hevesi táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 13,5x29 cm
10137.

Rufpreis:
1 800 HUF

10138.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10139.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10140.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10141.

Rufpreis:
5 000 HUF

10142.

Rufpreis:
5 000 HUF

10143.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF