Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3277214
10120
480
19000
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Esküvő. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×35 cm 3251878
10121
480
19000
Barta István (1892-1976): Színes formák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 26,5x19,5 cm 3251874
10122
480
19000
Barta István (1892-1976): Jelek. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x21 cm 3272580
10123
480
24000
Budai László (1965): Merengő. Olaj, farost, jelzett, keretben, hátoldalán címkével, 40×30 cm 3272613
10124
480
Balogh Margit (1898-1965): Párizsi lány portréja (balerina?), 1927. Ceruza, papír, jelzett, 40×30 cm. Üvegezett fakeretben. 3260478
10125
480
44000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm.
3264540
10126
480
15000
Boros Attila (1971-): Almaszedő akt. Vegyes technika, papír, jelzett. Hajtásnyommal60×38 cm
3264548
10127
480
Boros Attila (1971-): Álló női akt. Tus, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 60×38 cm
3272472
10128
480
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestinianno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 37×54,5 cm
3273373
10129
480
Bessenyei Antal (1920-2001): Pipacs-csokor. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 40x30 cm. 3273342
10130
480
Benda Zoltán (1963-): Őszi fények. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×60 cm 3273343
10131
480
Benda Zoltán (1963-): Eső után. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF