Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Esküvő. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×35 cm
10120.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Barta István (1892-1976): Színes formák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 26,5x19,5 cm
10121.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Barta István (1892-1976): Jelek. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x21 cm
10122.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Budai László (1965): Merengő. Olaj, farost, jelzett, keretben, hátoldalán címkével, 40×30 cm
10123.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Balogh Margit (1898-1965): Párizsi lány portréja (balerina?), 1927. Ceruza, papír, jelzett, 40×30 cm. Üvegezett fakeretben.
10124.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm.
10125.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Boros Attila (1971-): Almaszedő akt. Vegyes technika, papír, jelzett. Hajtásnyommal60×38 cm
10126.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Boros Attila (1971-): Álló női akt. Tus, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 60×38 cm
10127.

Rufpreis:
12 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestinianno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 37×54,5 cm
10128.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bessenyei Antal (1920-2001): Pipacs-csokor. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 40x30 cm.
10129.

Rufpreis:
8 000 HUF

Benda Zoltán (1963-): Őszi fények. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×60 cm
10130.

Rufpreis:
12 000 HUF

Benda Zoltán (1963-): Eső után. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×60 cm
10131.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF