Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

B. Séday Mária (1925-2009): Korcsolyázók, 1991. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×40 cm.
10108.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, kissé foltos. Paszpartuban, 40x31 cm
10109.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Udvar. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Paszpartuban, 26x18,5 cm
10110.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
11

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Szakállas férfi portréja. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban, 35x24,5 cm
10111.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10112.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bertóthy-Kracker Magda (1924-1980): Kakas. Filctoll, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 28×20 cm
10113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balog Marianna, "Mana" (1967-): Vezúv. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 70×50 cm
10114.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Boldis Ilona (-), kolozsvári rajztanárnő: Hölgyek a tájban, 1944. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán későbbi felirattal, 24×28 cm, üvegezett fakeretben
10115.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Borsos Miklós (1906-1990): Fésülködő (női hátakt). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5x17,5 cm
10116.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Balázs György (1927-2015): Atmoszférikus táj, 2003. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm
10117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 2007. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/40). 42x56 cm. Üvegezett fakeretben.
10119.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF