Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281645
10108
480
30000
B. Séday Mária (1925-2009): Korcsolyázók, 1991. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×40 cm.
3281579
10109
480
3800
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, kissé foltos. Paszpartuban, 40x31 cm 3281585
10110
480
3400
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Udvar. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Paszpartuban, 26x18,5 cm 3281586
10111
480
4200
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Szakállas férfi portréja. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban, 35x24,5 cm 3110576
10112
480
13000
3281499
10113
480
Bertóthy-Kracker Magda (1924-1980): Kakas. Filctoll, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 28×20 cm 3279746
10114
480
Balog Marianna, "Mana" (1967-): Vezúv. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 70×50 cm
3279048
10115
480
Boldis Ilona (-), kolozsvári rajztanárnő: Hölgyek a tájban, 1944. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán későbbi felirattal, 24×28 cm, üvegezett fakeretben 3278773
10116
480
Borsos Miklós (1906-1990): Fésülködő (női hátakt). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5x17,5 cm 3278515
10117
480
Balázs György (1927-2015): Atmoszférikus táj, 2003. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm 3278508
10118
480
Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 2007. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm 3277324
10119
480
14000
Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/40). 42x56 cm. Üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF