Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
20802.

Rufpreis:
3 000 HUF

20803.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. 325p.
20804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánk József: 3800 latin bölcsesség. Szállóigék, velős mondások latinul és magyarul. hn., én., Novella - Szent Gellért. 4. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20805.

Rufpreis:
1 800 HUF

Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban.
20806.

Rufpreis:
1 800 HUF

20807.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kopottas egészvászon-kötés.
20808.

Rufpreis:
1 000 HUF

20809.

Rufpreis:
1 600 HUF

20810.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20811.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20812.

Rufpreis:
1 600 HUF

20813.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF