Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. 325p.
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kopottas egészvászon-kötés.
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.