Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Baranyi Ferenc: Változó szelek. A szerző, Baranyi Ferenc (1937-) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT példány! Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
20681.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bertha Zoltán: Sütő András. A szerző, Bertha Zoltán (1955-) irodalomtörténész és az író, Sütő András (1927-2006) által DEDIKÁLT példány! Pozsony, 1995, Kalligram. Kiadói papírkötés.
20682.

Rufpreis:
2 000 HUF

Boross Sándor: Árvaság. A költő, Boross Sándor (1891-1977) által Nagy Emma (1895-1957) költő részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1924., Corvina, 123+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
20683.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Ferenc: Én. 1943 - 1963. Textex. Szövegek. A szerző avantgárd DEDIKÁCIÓJÁVAL. Az illusztrációk Simonka György munkái. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kemény-kötés.
20684.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mészöly Miklós: Jelentés öt egérről. Bp., 1967, Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval. Megjelent 3800 példányban.
20685.

Rufpreis:
1 000 HUF

20686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kemény Katalin: Sztélé nagyanyámnak a sötétség leányának ölében a világító tojásokkal. Szentendre, Editio M. Kft. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20687.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. Helikon Kiskönyvtár. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban, viseltes kartontokban. Számozott (1064./1600) példány.
20688.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lewis, Sinclair: Gideon Planish. Bp., 1960, Európa. Szinnai Tivadar fordító által DEDIKÁLT! Kiadói félvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20689.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyárfás Endre: Hosszú útnak pora. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
20690.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karácsony Sándor: A 8 éves háború. Bp., 1944, Exodus. 1. kiadás. A borító A. Tóth Sándor munkája. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
20691.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illés Adrienn - Ocsenás Gábor: Évák. (No, de ki a frász az az Ádám?) Az egyik szerző, Ocsenás Gábor által DEDIKÁLT példány. Miskolc, 2013, Ex-Imp. Kiadói kartonált papírkötés.
20692.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF