Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 381
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3262082
20669
478
3262086
20670
478
Karácsony Sándor: Aki dudás akar lenni... Kolozsvár, 1943, Exodus, 24 p. A borítót nép minta után Lükő Gábor rajzolta. Kiadói papírkötés. 3215188
20671
478
Konrád György: Az író és a város. Esszék, előadások. DEDIKÁLT! [Bp.], 2004, Noran. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3215344
20672
478
3215328
20673
478
3800
3215341
20674
478
Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,én., Globus,128 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
3216068
20675
478
3200
Mallász Gitta: Párbeszéd az angyallal. A négy hírnök. Feljegyezte: - -. hn., én., nyn., 94 p. Másolat? Szamizdat? Átkötött virágmintás egészvászon-kötés. 3217264
20676
478
3256009
20677
478
Karátson Gábor: Hármaskép. Leonardo, Grünewald, Vajda Lajos. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
3255979
20678
478
McLuhan, Marshall: A Gutenberg galaxis. A tipográfiai ember létrejötte. Bp., 2001, Trezor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
3258139
20679
478
Szapudi András: Gyilkos szarvas. DEDIKÁLT! Bp.,1988,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
3258147
20680
478
Balogh Elemér: A semmi farka. DEDIKÁLT! Vár Ucca Tizenhét Könyvek 5. Veszprém, 1996., Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF