Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

20669.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karácsony Sándor: Aki dudás akar lenni... Kolozsvár, 1943, Exodus, 24 p. A borítót nép minta után Lükő Gábor rajzolta. Kiadói papírkötés.
20670.

Rufpreis:
1 600 HUF

Konrád György: Az író és a város. Esszék, előadások. DEDIKÁLT! [Bp.], 2004, Noran. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20671.

Rufpreis:
2 400 HUF

20672.

Rufpreis:
1 600 HUF

20673.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,én., Globus,128 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
20674.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mallász Gitta: Párbeszéd az angyallal. A négy hírnök. Feljegyezte: - -. hn., én., nyn., 94 p. Másolat? Szamizdat? Átkötött virágmintás egészvászon-kötés.
20675.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20676.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karátson Gábor: Hármaskép. Leonardo, Grünewald, Vajda Lajos. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20677.

Rufpreis:
2 800 HUF

McLuhan, Marshall: A Gutenberg galaxis. A tipográfiai ember létrejötte. Bp., 2001, Trezor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20678.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szapudi András: Gyilkos szarvas. DEDIKÁLT! Bp.,1988,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
20679.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh Elemér: A semmi farka. DEDIKÁLT! Vár Ucca Tizenhét Könyvek 5. Veszprém, 1996., Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés
20680.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF