Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Képviselő úr, öné a szó! Horváth Béla országgyűlési beszédei. Bp., 2023, Neumann Lapkiadó és Kommunikációs Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
20947.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Béla 2 kötete: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. hn., én., laude. 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés. + Mendemondák. A világtörténet furcaságai. Második, javított és bővített kiadás. Válogatás. Bp.,1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20948.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halhatatlan szerelem. Öt fejezet a szerelemről. Válogatás kétezer év szerelmes írásaiból. Vál., szöveggondozás, szerk.: Vágó Zsuzsanna. A kötetben található rajzok és grafikák Papp Oszkár festőművész munkái. Bp.,1993., Kassák Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés,az egyik fejezetkezdő illusztrációba belerajzoltak.
20949.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei. Számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Szerk.: Salusinszky Imre. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. 240 p.+ 6 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval,kissé laza fűzéssel, foltos címképpel, kijáró lapokkal.
20950.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Hintz Gyula illusztrációival. Bp, 1960, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban. Számozatlan példány!
20951.

Rufpreis:
1 800 HUF

Katona József: Bánk bán. Kádár György illusztrációival. Bp., 1959, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, foltos, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé foltos borítóval.
20952.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1959, Magyar Helikon. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
20953.

Rufpreis:
1 800 HUF
18

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály egészoldalas illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóba.
20954.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyírő József 3 műve: Uz Bence, Az én népem, Isten igájában. Bp.,1936,Révai. Kiadói halina-kötés, a borítókon kis foltokkal.
20955.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF