Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

1923-1924-1926 Az Est Hármaskönyve. Az 1923-as borítója Falus Elek, az 1924-es Gara Arnold munkája. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, és kiadói papírkötések, az 1923-as kopott borítóval, sérült hátsó borítóval, javított gerinccel, az 1924-es sérült borítóval és gerinccel, az elülső és hátsó borítók leváltak.
20923.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vegyes életrajzi könyv, 4 db:   Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Szeged, 1997, Dankó Pista Emlékéért Alapítvány. Kiadói papírkötés.;   Lengyel Dénes: Irodalmi kirándulások. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.   "Én a komédiát lejátsztam, milattattam, de nem mulattam." [Bp.], 1981, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötés.  Lengyel Lajos. Könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. hn., 1995, Nyomdász Kiadó. Kiadói papírkötés.
20924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Shakespeare válogatott drámái. Mészöly Dezső fordításába. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20925.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat, 712 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, Tulajdonosi névbejegyzéssel
20926.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült papír védőborítóval.
20927.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20928.

Rufpreis:
2 000 HUF

20929.

Rufpreis:
2 000 HUF

20930.

Rufpreis:
2 000 HUF

20931.

Rufpreis:
2 800 HUF

20932.

Rufpreis:
2 000 HUF

20933.

Rufpreis:
2 400 HUF

20934.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF