Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

20862.

Rufpreis:
2 800 HUF

20863.

Rufpreis:
1 000 HUF

20864.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20865.

Rufpreis:
800 HUF

20866.

Rufpreis:
8 000 HUF

20867.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20868.

Rufpreis:
3 000 HUF

20869.

Rufpreis:
3 000 HUF

20870.

Rufpreis:
1 400 HUF

20871.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20872.

Rufpreis:
1 400 HUF

Romain Rolland: Robespierre. Ford.: Dániel Anna. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés, . Számozott (653./900) példány.
20873.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF