Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

20838.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács András: Táltos iskola I-II. Kurzus. Radiesztézia, Energetika, Magyar őstörténet. Nyíregyháza, 1999, Energia Klinika Kft. Kiadói tűzött papírkötésben.
20839.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20840.

Rufpreis:
1 800 HUF

20841.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fekete István 4 műve (5 kötetben): Bogáncs. I-II. köt.; Kele.; Lutra.; Ballagó idő. Bp., 1963-1974, Móra. Kiadói papírkötés / félvászon-kötés / egészvászon-kötés, változó állapotban.
20842.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
20843.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20844.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. + Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1969, Móra. 4. és 3. kiadások. Kiadói fél- és egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.
20845.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wünscher Frigyes 3 műve:   Szövetkezetek a keresztény gazdasági rendben. A Középponti Katolikus Kör kiadványai 5. Bp., 1943., (Sárkány-ny.), 20 p. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés, régi bélyegzésekkel.;   Falusi tanulmányútjaim. Bp.,én.,Csáthy Ferenc, 44 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, szakadtm, foltos borítóval, intézményi bélyegzésekkel.;   A szövetkezetek szerepe Magyarország gazdasági megerősödésében. Az Országos Nemzeti Klub kiadványai 81. Bp., 1944, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 16 p. Kiadói papírkötés, a borítón hiánnyal.
20846.

Rufpreis:
2 400 HUF

20847.

Rufpreis:
1 200 HUF

20848.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pejin Lea: Nyugati csiga körfűrésszel álmodik. Bp., 2017, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
20849.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF