Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 381
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018161
20718
478
3258714
20719
478
Móricz Zsigmond: Pacsirtaszó. Első kiadás. Pacsirtaszó. Bp. (1916.) Légrády Testvérek ny. 64 l. Széle kissé viseltes. Az Érdekes Újság ingyenes Húsvéti melléklete. Fűzve, vászonkötésben, az eredeti bortíó felhasznbálásával . Első kiadás. 3238452
20720
478
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1832-es Fúskúti Landerer kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés. 3238523
20721
478
Csató József: Szárszói gyökerek, győri törzsek, fehérvári ágak. DEDIKÁLT! Győr, 2016, Oxygen Press. Kiadói papírkötés.
3239765
20722
478
Kukorelly Endre: Mennyit hibázok, te úristen. DEDIKÁLT! Pozsony, 2010., Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3171873
20723
478
Kóbor József: A mélyből jöttem. DEDIKÁLT! 1993, Kner. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
3171901
20724
478
Pásztor Ferenc: Egy rádió elnémul. Bp., 1962, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
3172122
20725
478
Fülöp János: Tövis. DEDIKÁLT! 1962, Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3239713
20726
478
Jules Lemaitre: A királyok. Regények. Ford.: Schöpflin Aladár. Bp., 1911, Franklin. Kiadói papírkötés,
3238497
20727
478
Pietsch Lajos: Angela Merkel, az első. Egy kancellár portréja. [Bp.], 2014., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
3219919
20728
478
3172300
20729
478
Dankó Imre: Széphalom. Sárospataki Rákóczi Múzeum Füzetei 3. ALÁÍRT! Megjelent 2000 példányban. Sárospatak, 1956. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF