Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

20718.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Móricz Zsigmond: Pacsirtaszó. Első kiadás. Pacsirtaszó. Bp. (1916.) Légrády Testvérek ny. 64 l. Széle kissé viseltes. Az Érdekes Újság ingyenes Húsvéti melléklete. Fűzve, vászonkötésben, az eredeti bortíó felhasznbálásával . Első kiadás.
20719.

Rufpreis:
1 600 HUF

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1832-es Fúskúti Landerer kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
20720.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csató József: Szárszói gyökerek, győri törzsek, fehérvári ágak. DEDIKÁLT! Győr, 2016, Oxygen Press. Kiadói papírkötés.
20721.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kukorelly Endre: Mennyit hibázok, te úristen. DEDIKÁLT! Pozsony, 2010., Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20722.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kóbor József: A mélyből jöttem. DEDIKÁLT! 1993, Kner. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
20723.

Rufpreis:
800 HUF

Pásztor Ferenc: Egy rádió elnémul. Bp., 1962, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
20724.

Rufpreis:
800 HUF

Fülöp János: Tövis. DEDIKÁLT! 1962, Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20725.

Rufpreis:
800 HUF

Jules Lemaitre: A királyok. Regények. Ford.: Schöpflin Aladár. Bp., 1911, Franklin. Kiadói papírkötés,
20726.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pietsch Lajos: Angela Merkel, az első. Egy kancellár portréja. [Bp.], 2014., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20727.

Rufpreis:
1 200 HUF

20728.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dankó Imre: Széphalom. Sárospataki Rákóczi Múzeum Füzetei 3. ALÁÍRT! Megjelent 2000 példányban. Sárospatak, 1956. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20729.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF