Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Hamza Lehel Mária: Női szemmel (válogatott publicisztikai művek). Jászberény, 1997, Hamza Múzeum Alapítvány. 36 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt divatrajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20657.

Rufpreis:
1 200 HUF

20658.

Rufpreis:
1 200 HUF

Felix Salten (Salzmann Zsigmond): Bambi. Ford.: Fenyő László. A kiválasztottak. (Bp., 1929), Pantheon, 248+(8) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, részben szétváló fűzéssel.
20659.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Bp.,1966, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés, kiadói tokban. Számozott (254./1300) példány.
20660.

Rufpreis:
1 600 HUF

Makszim Gorkij: Makar Csudra és más elbeszélések. Ford.: Ambrozovics Dezső, Görög Imréné, Makai Imre. Varsányi Pál fametszeteivel. Új Elzevir Könyvtár. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói tokban, jó állapotban. Számozott (198./600) példány.
20661.

Rufpreis:
1 800 HUF

20662.

Rufpreis:
3 000 HUF

Losonci Miklós: Madarak karácsonya. A szerző, Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1997, Bíró Family. 129 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Kondor Béla, Hincz Gyula, Deim Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20663.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
20664.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cs. Szabó László: Magyar néző. Napló az európai válságról. Bp., [1939], Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. (Hungária-ny.), 184+(4) p. Első kiadás. A Nyugat harmadik nemzedéke jelentős esszéírójának, Cs. Szabó Lászlónak naplófeljegyzései a háborúba forduló évről. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20665.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lanátor Pogány Ferenc: Szabadon. Elbeszélések. Bp., 1928, Vajda János Társaság (Phöbus-ny.), 170+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, katonai témájú ex libris-szel.
20666.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kőrösi Csoma Sándor: Buddha élete és tanításai. Ford., az előszót írta és jegyzetekkel ellátta: Bodor András. TÉKA. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, egy lap szélén sérüléssel, néhány bejelöléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
20667.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács Kálmán szerk.: Ady. 1977, Alföldi Nyomda, papírkötés, megjelent 500 példányban.
20668.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF