Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Ferenczy József: Tompa Mihály. Kassa, 1877, Maurer Adolf (Pannónia-ny.), 2 sztl. lev.+ 107+(1) p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
20778.

Rufpreis:
3 000 HUF

A kínai horoszkóp. A tigris. 1990, Boom-Boom. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20779.

Rufpreis:
1 600 HUF

20780.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petőfi útján. Bp., 1992, Horizont. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20781.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móricz Zsigmond: Szerelem IV.-V. - - egyfelvonásosai. Csiribiri. A bétsi Susanna. Groteszk. A báróné gulyása. é.n., Légrády, papírkötés, borítón folttal, szakadással.
20782.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
20783.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fenyő László: Elveszett évek. Versek. A szerző, Fenyő László (1902-1945) költő, műfordító, kritikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1926., Globus-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval. Számozott, 14. számú példány.
20784.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20785.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Örkény István: Budai böjt. Bp., 1948., Budapest Székesfőváros Irodalmi Intézete,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 250 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, részben hiányos elülső szennylappal.
20786.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., é.n., Franklin, 1 (litografált díszcímlap t.)+275 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
20787.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Barna Tibor - Veszprémy Endre: Vallomás mollban. - - és - - versei. Az egyik szerző, Barna Tibor által DEDIKÁLT példány. Debrecen,[1941.],Debreceni Kollégium Tanítóképzőintézetének Negyedéves Növendékei,(Nagy A.-ny.), 63 p. Egyetlen kiadás. A borítón Kaplonyi György ólommetszetével. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20788.

Rufpreis:
5 000 HUF

20789.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF