Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 381
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3216261
20790
478
3200
3216141
20791
478
Halász Péter: Tatárok a Széna-téren. Regény. Rodostó-kiadó. Niagara Falls, é.n. (cca 1960), Victoria Press, 256 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt, kopott borítóval. 3262759
20792
478
Thackeray W. M.: A négy György. Kor-rajzi képek az angol udvari és városi életből. Bp., 1893, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
3146108
20793
478
3262836
20794
478
Simon Andor: Világhullám. Versek. Petur Lászlónak (1904-1973) DEDIKÁLT! Kiadó papírkötés, előzéklap szakadt, borító szakadt, kopottas állapotban.
3262812
20795
478
Muráti Lili: Szeretni kevesen tudnak. Bp., Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3262561
20796
478
B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Hátrahagyott kéziratokból bővített hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal. 3257553
20797
478
Bodosi György: Ébresztgetések. DEDIKÁLT! Veszprém, 1991 Prospektus GM-ny. Kiadói papírkötés
3260752
20798
478
Beke György: Vizek törvénye. Riportok. DEDIKÁLT! Kolozsvár-Napoca, 1977, Dacia. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 3260712
20799
478
Kozma Dezső: Magyar irodalom. Tankönyv a XI. osztály számára. Bukarest, 1980. Félvászon kötés, jó állapotban.
3207868
20800
478
Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
3207903
20801
478
Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF