Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

20790.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Halász Péter: Tatárok a Széna-téren. Regény. Rodostó-kiadó. Niagara Falls, é.n. (cca 1960), Victoria Press, 256 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt, kopott borítóval.
20791.

Rufpreis:
2 800 HUF

Thackeray W. M.: A négy György. Kor-rajzi képek az angol udvari és városi életből. Bp., 1893, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20792.

Rufpreis:
3 000 HUF

20793.

Rufpreis:
1 600 HUF

Simon Andor: Világhullám. Versek. Petur Lászlónak (1904-1973) DEDIKÁLT! Kiadó papírkötés, előzéklap szakadt, borító szakadt, kopottas állapotban.
20794.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muráti Lili: Szeretni kevesen tudnak. Bp., Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20795.

Rufpreis:
2 000 HUF

B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Hátrahagyott kéziratokból bővített hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal.
20796.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bodosi György: Ébresztgetések. DEDIKÁLT! Veszprém, 1991 Prospektus GM-ny. Kiadói papírkötés
20797.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beke György: Vizek törvénye. Riportok. DEDIKÁLT! Kolozsvár-Napoca, 1977, Dacia. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20798.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kozma Dezső: Magyar irodalom. Tankönyv a XI. osztály számára. Bukarest, 1980. Félvászon kötés, jó állapotban.
20799.

Rufpreis:
1 800 HUF

Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
20800.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
20801.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF