Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Turcsányi Ervin: Az ördög apostolai. Kisregények. DEDIKÁLT! hn., 2000, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20766.

Rufpreis:
1 800 HUF

Baksafalvi Soós László: Szkíta golgota. A szerző, Baksafalvi Soós László (1952-) író, orvos által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20767.

Rufpreis:
1 800 HUF

Passuth László: Lagúnák. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1972.,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20768.

Rufpreis:
1 600 HUF

20769.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Báger Gusztáv: Edzésterv. Új versek. DEDIKÁLT! (49. oldalon.) Bp.,2014,Széphalom. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20770.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kállai R. Gábor: Kafkománia. DEDIKÁLT! [Bp.], 2004, Criticai Lapok Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
20771.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szép Ernő: Azra. Bp., [1930], Singer és Wolfner, 104 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20772.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kádár Imre: A havas balladái. Román népballadák, dalok és románcok. Az eredeti versmértékben fordította: Kádár Imre. A címlapot és az illusztrációkat rajzolta: Demian Tassy. [Kolozsvár], 1932, Erdélyi Helikon,(Minerva-ny.), 64+4 p. Demian Tassy 28 szövegközti fametszetű illusztrációjával. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban, de ez számozatlan példány.
20773.

Rufpreis:
1 600 HUF

Moritz, Karl Philipp: Götterlehre oder mythologische Dichtungen der Alten. H.n., é.n. (cca 1792), k.n., 3 szt. lev.+ VIII+180+(4) p.+ 31 (rézmetszetek) t. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, sérült, viseltes borítóval, foltos lapokkal, egy táblán kisebb szakadással, hiányzó címlappal.
20774.

Rufpreis:
10 000 HUF

[Le Clerc, Jean (1657-1736)] Joannis Clerici: Epistolae criticae et ecclesiasticae in quibus ostenditur usus artis criticae [...] III. köt. Amstelaedami, 1730, Apud Janssonio-Waesbergios. Latin nyelven. Pergamen-kötésben, helyenként foltos, kissé hullámos lapokkal, korabeli tulajdonosi bejegyzésekkel.
20775.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ráth-Végh István: Vége az emberi butaságnak. A szerző, Ráth-Végh István (1870-1959) író, művelődéstörténész, jogász, táblabíró, ügyvéd által Ortutay Gyula (1910-1978) néprajztudós, későbbi politikus, miniszter részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1940., Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.), 243 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
20776.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Döbrentei Kornél - Szécsi Ilona: Mókuskerék a halhatatlansághoz. (Dedikált!) Kaposvár, 2005, Agro-Varietas. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Döbrentei Kornél (1946- ) József Attila-díjas író, költő, újságíró által dedikált példány.
20777.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF