Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Z. Molnár László - Molnár Jenő: Tűz a kaszinóban. A szerelem és szerencse játéka 3 felvonásban. 1943, a szerzők kiadása, kopott papírkötés, felvágatlan lapokkal, foltos borító.
20705.

Rufpreis:
1 400 HUF

Oberten János: Rókaszelídítés. Temesvár, 1984, Facla. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20706.

Rufpreis:
1 200 HUF

20707.

Rufpreis:
1 600 HUF

Náday Nagy Ferenc: Örök tűzben. Vers és próza. (DEDIKÁLT). Hárfa Könyvek. Bp., 1944, Gonda Könyvkiadó (Urbányi István-ny.), 47+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20708.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karácsony Sándor önállóan megjelent műveinek bibliográfiája. Összeáll.: Karacs Zsigmond. Debrecen, 1986, (Megyei Könyvtár sokszorosító műhelye-ny.), 38+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis folttal. Megjelent 500 példányban.
20709.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Csegezi József: Dikics. A szerző által DEDIKÁLT! H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, elülső papírborító egy része elválóban.
20710.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Else Lasker-Schüler: Villogó kavicson. Bp., 1972, Európa, papírkötés. Utószó: Hajnal Gábor. A szerző által DEDIKÁLT.
20711.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Komáromi János: Harangoz a mult. Bp., é.n., Genius. Kiadói illusztrált papírkötés, gerincen apró felületi sérüléssel, borítón apró szakadásokkal és hátoldalán halvány ázásnyommal.
20712.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

George du Maurier: Trilby. Bp., 1897, Pallas. 3. olcsó kiadás. 401 p. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti kissé foltos papírborító bekötve, sérült gerinccel, kopott borítóval, márványozott lapélekkel.
20713.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szentiványi Jenő: Lengyel sasfiókok. Petry Béla rajzaival. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 242p. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben, kopott gerinccel, kopott és foltos borítóval, laza kötéssel, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal.
20714.

Rufpreis:
1 400 HUF

Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Bp., 2006, Szent István Társulat, kartonált papírkötés. Benne Kuklay Antal Pilinszky-szakértő ajándékozási soraival.
20715.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Boyesen, Hjalmar Hjorth - Heinrich Gusztáv: Goethe Faustja. Tanulmányok. Bp., 1888, MTA, XVIII+2+272 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos gerinccel.
20717.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF