https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kuznyecov, Anatolij:  A legenda folytatása. (Egy fiatalember feljegyzései.) (Dedikált.) (Budapest, 1959). Európa Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 246 + [2] p. Második kiadás. Anatolij Kuznyecov (1929-1979) orosz-ukrán író bemutatkozó novellaciklusa a szibériai építőmunka világáról. A címlapon a szerző saját kezű, orosz nyelvű dedikációja Jobbágy Károly műfordító számára. A dedikáció Budapesten kelt, 1962. október 12-én. A szatirikus betétekkel tarkított beszámoló jelentős cenzúrázás után jelenhetett meg a szovjet Junoszty folyóirat 1957. évi számaiban. A megjelentetést valamelyest megkönnyíthette a szerző párttagsága, illetve a mű termelési irányzatossága, amelyet azonban erősen ellenpontoz a szöveg időnkénti ironikus hangvétele. A második világháborús ukrán népirtás témáját is feldolgozó szerző 1968-ban, a csehszlovák beavatkozás után végleg elhagyta a Szovjetuniót. (Modern könyvtár, 13. kötet.) Prov.: Jobbágy Károly. [Jobbágy Károly (1921-1998) költő, orosz műfordító, gimnáziumi tanár és könyvtáros.] Fűzve, Rudas Klára által tervezett színes védőborítóban. Jó példány.
1
20582.

Kuznyecov, Anatolij: A legenda folytatása. (Egy fiatalember feljegyzései.) (Dedikált.) (Budapest, 1959). Európa Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 246 + [2] p. Második kiadás. Anatolij Kuznyecov (1929-1979) orosz-ukrán író bemutatkozó novellaciklusa a szibériai építőmunka világáról. A címlapon a szerző saját kezű, orosz nyelvű dedikációja Jobbágy Károly műfordító számára. A dedikáció Budapesten kelt, 1962. október 12-én. A szatirikus betétekkel tarkított beszámoló jelentős cenzúrázás után jelenhetett meg a szovjet Junoszty folyóirat 1957. évi számaiban. A megjelentetést valamelyest megkönnyíthette a szerző párttagsága, illetve a mű termelési irányzatossága, amelyet azonban erősen ellenpontoz a szöveg időnkénti ironikus hangvétele. A második világháborús ukrán népirtás témáját is feldolgozó szerző 1968-ban, a csehszlovák beavatkozás után végleg elhagyta a Szovjetuniót. (Modern könyvtár, 13. kötet.) Prov.: Jobbágy Károly. [Jobbágy Károly (1921-1998) költő, orosz műfordító, gimnáziumi tanár és könyvtáros.] Fűzve, Rudas Klára által tervezett színes védőborítóban. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sánta Ferenc:  Az áruló. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1966. Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 163 + [5] p. Első kiadás. Dedikált: ,,R. Ritának [?] barátsággal: Sánta Ferenc". Sánta Ferenc dialógusregénye morális problémákat feszeget. Közvetlenül az író két fontos kulcsregénye, ,,Az ötödik pecsét" és a ,,Húsz óra" című művek után jelent meg. Tezla 4495. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopott kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20583.

Sánta Ferenc: Az áruló. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1966. Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 163 + [5] p. Első kiadás. Dedikált: ,,R. Ritának [?] barátsággal: Sánta Ferenc". Sánta Ferenc dialógusregénye morális problémákat feszeget. Közvetlenül az író két fontos kulcsregénye, ,,Az ötödik pecsét" és a ,,Húsz óra" című művek után jelent meg. Tezla 4495. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopott kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József 5 kötete: Uz Bence.; Kopjafák.; Madéfalvi veszedelem.; Havasok könyve.; Jézusfaragó ember. Bp., 1934-1939, Révai. Kiadói halina-kötés, változó állapotban, kissé foltos borítókkal, tulajdonosi bélyegzőkkel.
1
20584.

Nyirő József 5 kötete: Uz Bence.; Kopjafák.; Madéfalvi veszedelem.; Havasok könyve.; Jézusfaragó ember. Bp., 1934-1939, Révai. Kiadói halina-kötés, változó állapotban, kissé foltos borítókkal, tulajdonosi bélyegzőkkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és a korszerű betűművészet rövid áttekintése. I-II. köt. Bp., 1965, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2200 példányban.
1
20585.

Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és a korszerű betűművészet rövid áttekintése. I-II. köt. Bp., 1965, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2200 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyirő József munkái sorozat 6 kötete: A sibói bölény, Jézusfaragó ember, Havasok könyve, Az én népem, Uz Bence, Isten igájában. Bp., (cca 1930-1940), Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban
1
20586.

Nyirő József munkái sorozat 6 kötete: A sibói bölény, Jézusfaragó ember, Havasok könyve, Az én népem, Uz Bence, Isten igájában. Bp., (cca 1930-1940), Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Kross, Jaan:  Zarubki na szkalah. Sztihyi. Perevod sz esztonszkoho. [Vágások a sziklán. Költemények. Észt eredetiből fordítva.] (Dedikált.) Moszkva, 1962. Szovjetszkij Piszatyel (Izdatyelsztvo ,,Szovjetszkij Piszatyel"). 103 + [1] p. Első orosz kiadás. Dedikált: ,,Jobbágy Károlyile eesti luuli [...] Iaan Kross. Budapestis 27. 10. 1966.".Jaan Kross (1920-2007) többszörösen irodalmi Nobel-díjra jelölt, Herder-díjas észt költő és író verseskötete eredeti nyelven 1956-ban jelent meg. Prov.: Jobbágy Károly. [Jobbágy Károly (1921-1998) költő, orosz műfordító, gimnáziumi tanár és könyvtáros.] Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1
20587.

Kross, Jaan: Zarubki na szkalah. Sztihyi. Perevod sz esztonszkoho. [Vágások a sziklán. Költemények. Észt eredetiből fordítva.] (Dedikált.) Moszkva, 1962. Szovjetszkij Piszatyel (Izdatyelsztvo ,,Szovjetszkij Piszatyel"). 103 + [1] p. Első orosz kiadás. Dedikált: ,,Jobbágy Károlyile eesti luuli [...] Iaan Kross. Budapestis 27. 10. 1966.".Jaan Kross (1920-2007) többszörösen irodalmi Nobel-díjra jelölt, Herder-díjas észt költő és író verseskötete eredeti nyelven 1956-ban jelent meg. Prov.: Jobbágy Károly. [Jobbágy Károly (1921-1998) költő, orosz műfordító, gimnáziumi tanár és könyvtáros.] Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szevak, Parujr:  Esős szonáta. Versek. (Dedikált.) - A fordításkötet fordító szerződéseinek dokumentumai. Budapest, 1966. Európa Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 190 + [2] p. Egyetlen magyar kiadás. Válogatás Parurj Szevak (1924-1971) örmény költő verseiből, a szerző 1963. évi versgyűjteményei alapján. A címlapon az örmény költő saját kezű, orosz nyelvű dedikálása (Budapest, 1966, október 19.). A hátsó előzéken a szerző saját kezű aláírása, valamint jereváni lakcímének feltüntetése. Oldalszámozáson belül Bartha László egész oldalas grafikáival. A kötethez mellékelve két egyleveles műfordítói szerződés, Jobbágy Károly műfordító részére kiállítva, az Európa Kiadó igazgatója, Domokos János aláírásával hitelesítve. Poss.: Jobbágy Károly. [Jobbágy Károly (1921-1998) költő, orosz műfordító, gimnáziumi tanár és könyvtáros.] Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20588.

Szevak, Parujr: Esős szonáta. Versek. (Dedikált.) - A fordításkötet fordító szerződéseinek dokumentumai. Budapest, 1966. Európa Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 190 + [2] p. Egyetlen magyar kiadás. Válogatás Parurj Szevak (1924-1971) örmény költő verseiből, a szerző 1963. évi versgyűjteményei alapján. A címlapon az örmény költő saját kezű, orosz nyelvű dedikálása (Budapest, 1966, október 19.). A hátsó előzéken a szerző saját kezű aláírása, valamint jereváni lakcímének feltüntetése. Oldalszámozáson belül Bartha László egész oldalas grafikáival. A kötethez mellékelve két egyleveles műfordítói szerződés, Jobbágy Károly műfordító részére kiállítva, az Európa Kiadó igazgatója, Domokos János aláírásával hitelesítve. Poss.: Jobbágy Károly. [Jobbágy Károly (1921-1998) költő, orosz műfordító, gimnáziumi tanár és könyvtáros.] Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szentiványi Károly Gyula:  A közjó. A közjólét előmozdítását munkáló társadalmi tanulmány, mely a lelkiismeretes hazafiak és a jólelkű honleányok buzgó figyelmébe melegen ajánltatik. Istenség, emberiség és a haza. Budapest, 1893. (,,Hunnia" könyvnyomda). 455 + [1] p. Szentiványi Károly Gyula bölcseleti doktor, közíró, nemzetgazdász hazafias hangon írt értekezése a magyar gazdaság fejlesztésének buktatóiról és követendő nyugati példáiról. A szerző jó erkölcsöket, hazafias lelkesedést, javító szándékot, a közkönyvtárak, közművelődés, a gazdasági szakoktatás és a társadalmi szolidaritás felkarolását sürgeti. A tartalomból: A társadalmi élet vallás-erkölcsi állapota - A társadalmi s államélet vezéreszméi: társadalmi szerves munka a nemzetgazdászatban - Fényűzés az ó-, közép- és újkori népeknél - Általános gazdasági nevelés-oktatás, gazdászati egyetemek Északamerikában - Megyei, járási gazdászati iskolák - Vándortanítás - Női nevelés - Luxus nevelés-oktatás - Felolvasások, községi könyvtárak - Lelencz-ügy - Javító-intézetek - Szeretet- s menházak - Községi példánygazdászatok - Elszegényedés, kivándorlás - Erkölcsi-anyagi süllyedés elleni óvszerek - Készembererő elpazarlás - Önkénytes és kényszer munkatelepek - Tolonczügy, bűnügy - A selymészet átszármazása Chinából Európába - A vízhasznosítás munkája Európa, Ázsia, Afrika, Amerika országaiban. Stílusmutatvány: ,,Tehát minden erényes igaz embernek munkálkodása által az összemberiség nemesbítése, boldogítása felé kell törekedni; az emberiség megrontására irányzott, az igaz erkölcsöket megrontó gonoszok kárhozatos törekvéseinek pedig gátat vetni, mert mikor valamely társadalomban a bűnök erényekké válnak, s ilyenekül tiszteltetnek, ott a gonosz erőt vett, s az a társadalom gyógyíthatatlan fenerákjává lett; jól meg kell ezt minden honpolgárnak jegyezni, minden családanyának jegyezni: a divat a bűn fészke, az egyszerűség az erény trónusa. A divatot (módit) az üres lelkűek hozzák szokásba, s követik, hogy külső ragyogásuk, ruházatuk fénye által lelkük sötétségét és rosszaságát eltakarják, szellemi ürességüket magukra aggatott képzeleti drágaságoknak elnevezett ringyrongy s ruhazátokkal pánczélozzák". A puritán szemléletű, erkölcsiséget és közboldogságot egyszerre előmozdító nemzetgazdászati értekezés első kiadása 1884-ben jelent meg: ,,Istenség, emberiség és a haza. Társadalmi és állami ujjászületés. (Regeneratio)" címmel, példányunk a mű negyedik, bővített kiadásából származik. BOEH IV: 0. Aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű, halványan foltos kiadói egészvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.
1
20589.

Szentiványi Károly Gyula: A közjó. A közjólét előmozdítását munkáló társadalmi tanulmány, mely a lelkiismeretes hazafiak és a jólelkű honleányok buzgó figyelmébe melegen ajánltatik. Istenség, emberiség és a haza. Budapest, 1893. (,,Hunnia" könyvnyomda). 455 + [1] p. Szentiványi Károly Gyula bölcseleti doktor, közíró, nemzetgazdász hazafias hangon írt értekezése a magyar gazdaság fejlesztésének buktatóiról és követendő nyugati példáiról. A szerző jó erkölcsöket, hazafias lelkesedést, javító szándékot, a közkönyvtárak, közművelődés, a gazdasági szakoktatás és a társadalmi szolidaritás felkarolását sürgeti. A tartalomból: A társadalmi élet vallás-erkölcsi állapota - A társadalmi s államélet vezéreszméi: társadalmi szerves munka a nemzetgazdászatban - Fényűzés az ó-, közép- és újkori népeknél - Általános gazdasági nevelés-oktatás, gazdászati egyetemek Északamerikában - Megyei, járási gazdászati iskolák - Vándortanítás - Női nevelés - Luxus nevelés-oktatás - Felolvasások, községi könyvtárak - Lelencz-ügy - Javító-intézetek - Szeretet- s menházak - Községi példánygazdászatok - Elszegényedés, kivándorlás - Erkölcsi-anyagi süllyedés elleni óvszerek - Készembererő elpazarlás - Önkénytes és kényszer munkatelepek - Tolonczügy, bűnügy - A selymészet átszármazása Chinából Európába - A vízhasznosítás munkája Európa, Ázsia, Afrika, Amerika országaiban. Stílusmutatvány: ,,Tehát minden erényes igaz embernek munkálkodása által az összemberiség nemesbítése, boldogítása felé kell törekedni; az emberiség megrontására irányzott, az igaz erkölcsöket megrontó gonoszok kárhozatos törekvéseinek pedig gátat vetni, mert mikor valamely társadalomban a bűnök erényekké válnak, s ilyenekül tiszteltetnek, ott a gonosz erőt vett, s az a társadalom gyógyíthatatlan fenerákjává lett; jól meg kell ezt minden honpolgárnak jegyezni, minden családanyának jegyezni: a divat a bűn fészke, az egyszerűség az erény trónusa. A divatot (módit) az üres lelkűek hozzák szokásba, s követik, hogy külső ragyogásuk, ruházatuk fénye által lelkük sötétségét és rosszaságát eltakarják, szellemi ürességüket magukra aggatott képzeleti drágaságoknak elnevezett ringyrongy s ruhazátokkal pánczélozzák". A puritán szemléletű, erkölcsiséget és közboldogságot egyszerre előmozdító nemzetgazdászati értekezés első kiadása 1884-ben jelent meg: ,,Istenség, emberiség és a haza. Társadalmi és állami ujjászületés. (Regeneratio)" címmel, példányunk a mű negyedik, bővített kiadásából származik. BOEH IV: 0. Aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű, halványan foltos kiadói egészvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Garai István:  Mesekirály. Versek. + Publikálatlan verskéziratok. [A kötetbe helyezve.] Békéscsaba, 1948. (A szerző kiadása - Petőfi-nyomda). 77 + [3] p. Egyetlen kiadás. Garai István (1915-2008) költő, pedagógus. A felvidéki származású pedagógus az országbővítés éveiben Dunaszerdahelyen, Ipolyságon, majd a Bácskában tanított latint, Bács-Petrőcön jelent meg négy verseskötete (valamennyi 1944-ben). A második világháború után Békéscsabán tanított, itt is sorban jelentek meg kötetei, egészen 1948. évi Mesekirály című kötetéig, amelyet betiltottak, szerzőjét beperelték és bebörtönözték, a szerző pedig egészen az 1970-es évekig nem publikálhatott. A hatóság haragját az váltotta ki, hogy a kötet néhány verse erősen felemeli a hangját az utódállamok magyarellenes etnikai tisztogatásai ellen, a csehszlovák kollektív jogfosztás ellen, illetve általánosságban is tematizálja a határon túl rekedt magyarság sorsát. Mindez a baráti szocialista országok elleni izgatásként hatott, a szerző pedig a 1948-1950 között a szegedi Csillagbörtönben tűnődhetett lázadó sorain. Kiszabadulása után Kőszegen, Esztergomban, majd Siófokon tanított. Kötetünkbe helyezett 8 gépelt oldalnyi verskézirata a költő Siófok-kaposvári korszakából származik, az 1962 tavaszán-nyarán kelt költemények némelyike témaválasztásuk miatt érhető módon nem kerülhetett nyomdába. A szerző az 1970-es évektől a nemzetközi neolatin költészet fontos alkotója volt, latin nyelvű költeményei folyamatosan jelentek meg latin nyelvű antológiákban. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén elszíneződött kiadói borítóban. Jó példány. A kéziratlapok jó állapotban, hajtogatva.
1
20590.

Garai István: Mesekirály. Versek. + Publikálatlan verskéziratok. [A kötetbe helyezve.] Békéscsaba, 1948. (A szerző kiadása - Petőfi-nyomda). 77 + [3] p. Egyetlen kiadás. Garai István (1915-2008) költő, pedagógus. A felvidéki származású pedagógus az országbővítés éveiben Dunaszerdahelyen, Ipolyságon, majd a Bácskában tanított latint, Bács-Petrőcön jelent meg négy verseskötete (valamennyi 1944-ben). A második világháború után Békéscsabán tanított, itt is sorban jelentek meg kötetei, egészen 1948. évi Mesekirály című kötetéig, amelyet betiltottak, szerzőjét beperelték és bebörtönözték, a szerző pedig egészen az 1970-es évekig nem publikálhatott. A hatóság haragját az váltotta ki, hogy a kötet néhány verse erősen felemeli a hangját az utódállamok magyarellenes etnikai tisztogatásai ellen, a csehszlovák kollektív jogfosztás ellen, illetve általánosságban is tematizálja a határon túl rekedt magyarság sorsát. Mindez a baráti szocialista országok elleni izgatásként hatott, a szerző pedig a 1948-1950 között a szegedi Csillagbörtönben tűnődhetett lázadó sorain. Kiszabadulása után Kőszegen, Esztergomban, majd Siófokon tanított. Kötetünkbe helyezett 8 gépelt oldalnyi verskézirata a költő Siófok-kaposvári korszakából származik, az 1962 tavaszán-nyarán kelt költemények némelyike témaválasztásuk miatt érhető módon nem kerülhetett nyomdába. A szerző az 1970-es évektől a nemzetközi neolatin költészet fontos alkotója volt, latin nyelvű költeményei folyamatosan jelentek meg latin nyelvű antológiákban. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén elszíneződött kiadói borítóban. Jó példány. A kéziratlapok jó állapotban, hajtogatva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
17
 
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. VI. kötet. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.
1
20591.

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. VI. kötet. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabó Magda: Disznótor. Regény. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1960., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, néhány lap szélén kis folttal.
1
20592.

Szabó Magda: Disznótor. Regény. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1960., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, néhány lap szélén kis folttal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
21
 
Babits Mihály:  Írók két háború közt. Budapest, (1941). Nyugat (Hungária Nyomda Rt.) 287 + [1] p. Első kiadás. Babits Mihály irodalmi tanulmányai többségükben korábban folyóiratok hasábjain jelentek meg. A gyűjtemény nem pusztán egyes megjelenő kötetek kritikáiból, illetve egyes alkotók méltatásából áll, hanem elemzi az irodalmi piac változó természetét, belevilágít a korabeli irodalmi piac konfliktusrendszerébe, a generációs összetűzések természetébe: Babits, mint a Nyugat szerkesztője így például erős véleményt alkot a feltörekvő népi írók némelyikéről, mindenekelőtt Németh László jelentősebb botrányt kavart társadalomelméleti írásairól. A címlapon és az első szövegoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Tezla 310. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, enyhén rozsdafoltos lapszélekkel, eredeti védőborítóban. Jó példány.
1
20593.

Babits Mihály: Írók két háború közt. Budapest, (1941). Nyugat (Hungária Nyomda Rt.) 287 + [1] p. Első kiadás. Babits Mihály irodalmi tanulmányai többségükben korábban folyóiratok hasábjain jelentek meg. A gyűjtemény nem pusztán egyes megjelenő kötetek kritikáiból, illetve egyes alkotók méltatásából áll, hanem elemzi az irodalmi piac változó természetét, belevilágít a korabeli irodalmi piac konfliktusrendszerébe, a generációs összetűzések természetébe: Babits, mint a Nyugat szerkesztője így például erős véleményt alkot a feltörekvő népi írók némelyikéről, mindenekelőtt Németh László jelentősebb botrányt kavart társadalomelméleti írásairól. A címlapon és az első szövegoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Tezla 310. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, enyhén rozsdafoltos lapszélekkel, eredeti védőborítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse