Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

20826.

Rufpreis:
2 400 HUF

20827.

Rufpreis:
2 400 HUF

20828.

Rufpreis:
3 000 HUF

20829.

Rufpreis:
2 400 HUF

Berkesi András:  Pisztrángok és nagyhalak. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1967. Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 517 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Bakó Istvánnénak nagy szeretettel: Berkesi András. 967. V. 30". Berkesi András (1919-1997) ÁVH-s vallatótiszt, lektűríró, dramaturg, a Kádár-kor rendkívül futtatott krimi- és kalandregényírója. Közérzet-regényében a szocialista erkölcsről való elmélkedéseket melodramatikus betétek gazdagítják. Kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
20830.

Rufpreis:
2 400 HUF

20831.

Rufpreis:
2 400 HUF

Verne, [Jules] Gyula: Kéraban, a vasfejű. I-II. köt. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp., é.n. (cca 1910-1920), Franklin-Társulat, 208 p.; 209-423 p. Negyedik kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a borítókon némi kopottsággal, a II. kötet gerincen kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal, mindkét kötetben tulajdonosi névbejegyzéssel (Binder György) és ex libris-szel (Binder Éva).
20832.

Rufpreis:
5 000 HUF

20833.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Nyugat Könyvtár 1-3. sz. Szerk.: Fenyő Miksa és Hatvany Lajos. Kulinyi Ernő ALÁÍRÁSÁVAL. Bp., Nyugat.Kiadói papírkötés, sérült borító, kopottas állapotban.
20834.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ludas Matyi zenés vidám játék 3 felvonásban (6 képben) írta Dékány András Liszt NÁndor verseire zenéjét szerezte Laursin Miklós. Bemutatta a Nemzeti Színház. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT példány 32p. Amatőr félvászon kötésben
20835.

Rufpreis:
4 000 HUF

20836.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tollas Tibor: Évgyűrűk -- versei. München, 1979. Nemzetőr, Kiadói kartonált papírkötésben 96p. DEDIKÁLT!
20837.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF