Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

"Magyar Könyvtár 241-250", kolligátum a Magyar Könyvtár 6 kötetéből:  Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője.;  Bródy Sándor: Hófehérke.;  Amerikai elbeszélők: Bret Harte, Mark Twain, Stockton. Ford.: Szappanyos Aladár.;  Heltai Jenő: Gertie és egyéb történetek.;  Faludi Ferencz versei. Bev. s jegyzetekkel ellátta: Ferenczi Zoltán.;  Petőfi Sándor költeményei. Barátság és szerelem. I. rész. Bev. és jegyzetekkel ellátta: Ferenczi Zoltán. Tull Ödön képeivel.  Bp.,én-1900-1901,Légrády. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
20850.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kaján Tibor: Zenit és radír. Bp., 1980, Corvina. Kaján Tibor egészoldalas karikatúráival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20851.

Rufpreis:
1 000 HUF

20852.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20853.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20854.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szántó Judit: Napló és visszaemlékezés. Bp., 1986, Műzsák-PIM. Első kiadás.
20855.

Rufpreis:
1 200 HUF

20856.

Rufpreis:
1 200 HUF

20857.

Rufpreis:
5 000 HUF

20858.

Rufpreis:
3 000 HUF

20859.

Rufpreis:
1 800 HUF

20860.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kiss Dezső 2 darab verseskötete: Lepkemesék 1935 + Hazám 1925. Sérült, javított papírkötés.
20861.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF