Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Kosztolányi Dezső: Aranysárkány. Bp., 1925, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 458+1 p. Első kiadás. A bekötött eredeti papírborító Jaschik Álmos munkája. Átkötött félvászon-kötés, bekötött eredeti elülső papírborítóval, védőborítóban.
20754.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gáspár Ármin: Teleki Blanka grófnő golgothája. Bp., 1934, szerzői. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, hiányzó címlappal.
20755.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magyar Úriasszony Otthona. Szerk.: Szegedy- Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné. (Budapest), 1934, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége kiadása. Kiadói egészvászon kötésben.
20756.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vas Gereben: Dixi. Korrajz. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása X. kötet. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű, festett, illusztrált egészvászon-kötés.
20757.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Válás Budán. Bp.,én.,Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20758.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márai Sándor: Sirály. Bp., 1943., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20759.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Gyula: Közügy. Versek. Bp.,1981,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Illyés Gyula dedikálás közben, fotó, 18x13 cm + 1982 [Veszprémi] Napló 1982 okt. 30. Tüskés Tibor: Illyés Gyula köszöntése újságcikk, benne a fotó reprodukciójával.
20760.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kassák Lajos: Khalabresz csodálatos pupja. Bp., 1918, Táltos. Első kiadás. kötés nélkül, sorszámozott 33. számú példány
20761.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváthy György: Völgyhíd. Interjúk. DEDIKÁLT! Vár Ucca Tizenhét Könyvek 21. Veszprém, 1997, Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés.
20762.

Rufpreis:
1 600 HUF

Albert Gábor: Királyok könyve. Regény. A szerző, Albert Gábor (1929-2017) író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Pont Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20763.

Rufpreis:
1 800 HUF

Győrffy László: Az aluljáró. A szerző, Györffy László (1940-2009) színész, író, publicista által Major Anna (1932-2021) dramaturg hallgató,később a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1990,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
20764.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somos Béla: Anyám könyve. Amit nem lehetett megírni. A szerző, Somos Béla (1938 -2024) író által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2014., Rosso Verde Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20765.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF