Nőuralom. Századvégi nagyvilági nő emlékiratai. H.n., é.n., magánkiadás. 62 p. Ezen könyv kizárólag az erotikus szenvedélyek gyűjtőinek és kedvelőinek készült korlátozott példányszámban. Kiadói papírkötés, tűzés meglazult, könyvtest egy része kijár.
Erdélyi Féniks. Tótfalúsi Kis Miklós. Avagy profes. Pápai P. Ferentznek a 'könyv-nyomtatás' mesterségének találásáról, és folytatásáról, a Tótfalusi Kis Miklós emlékezetére irott versei. ...[Bp.], 2002., Magyar Nyelv és Kultúra és Nemzetközi Társasága. Az 1767-es könyv, reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés. Feltehetőleg a nyomda (Tótalusi Tannyomda) vezetője, Nagy Lajos által DEDIKÁLT példány. Megjelent 300 számozott példányban, számozatlan példány.
Chak István: Amima. Avantgarde verseskötet. A szerző, Chak István (1953-) által által DEDIKÁLT példány! Zalaegerszeg, 2003., Szerzői. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Fekete István: Barangolások. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1969, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Ady Endre: A magunk szerelme. Versek. Bp., 1919, Pallas, 120+(4) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány lap széle sérült.
Szabó Dezső: Széchenyi évfordulója/Katona dolog/A döntő probléma/Életeim/Mai jegyzetek. Szabó Dezső ujabb művei 71. Bp., 1941, Ludas Mátyás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány!
Madách Imre munkásságát ismertető 2 db könyv: Nagyné Nemes Györgyi, Andor Csaba: Madách Imre rajzai és festményei. Képek egy életmű hátteréről. Balassagyarmat-Budapest, 1997, Madách Irodalmi Társaság. Fekete-fehér és színes képekkel, Madách Imre képzőművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tarjányi Eszter, Bene Kálmán (szerk.): VIII. Madách Szimpózium. Budapest-Balassagyarmat, 2001, Madách Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.